نتایج جستجو برای عبارت :

آشنایی با نسبت ها و نمودار ها برای کشف تقلب در صورت های مالی

آشنایی با نسبت ها و نمودار ها برای کشف تقلب در صورت های مالی

مولف: عصمت زنگنه           ناشر: دیباگران تهران
درباره ی مولف:
از ویژگی های قلم این مولف نثر ساده و روان است که قابل فهم عموم است.

درباره ی کتاب:
این کتاب بسیار منحصر به فرد است و هیچ نمونه مشابهی ای ندارد و پس از مطالعه ی این کتاب خواننده به راحتی میتواند با استفاده ی چند نسبت ساده مالی و اکسل اگر تقلب و یا اشتباهی توسط حسابدار صورت گرفته شده باشد را متوجه شود.

تصویر جلد کتاب:
نمودار به نوعی گرافیک گفته می‌شود که در آن داده‌های عددی به روشی فشرده با طرح‌بندی بصری نمایش می‌یابند و روابط اساسی بین داده‌ها مشخص می‌شوند. در اکسس 2019 می‌توان یک نمودار به فرم یا گزارش اضافه کرد تا داده‌ها به صورت بصری ارائه شوند و تصمیم‌های آگاهانه‌تری اتخاذ شود. می‌توان نمودار را به جدول یا کوئری اتصال داد تا به وسیله برخی مشخصه‌ها سفارشی‌سازی شود. حتی می‌توان نمودار را به حالت تعاملی درآورد. برای نمونه اگر یک فیلد دسته‌بندی
ﻪ ﺑﺎﺭ ﺑﺮﺍ ﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﺗﻘﻠﺐ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺑﻮﺩﻡ ﺴﺒﻮﻧﺪﻩ ﺑﻮﺩﻡ ﺑﻪ ﺟﻠﺪ ﺘﺎﺑ ﻪ ﺯﺮ ﺩﺳﺘﻢ ﺑﻮﺩ ﺑﻌﺪ ﺧﺎﻧﻮﻣﻤﻮﻥ ﺧﻠ ﻋﺎﺩ ﺍﻭﻣﺪ ﺳﺮ ﻣﺰﻣﻮﻥ ﻗﺸﻨ ﺘﺎﺑﻤﻮﻧﻮ ﺯﺮﻭ ﺭﻭ ﺮﺩ ﻔﺖ ﺍﻨﺎ َﻦ ؟؟ ﻣﻨﻢ ﻔﺘﻢ ﺧﻼ‌ﺻﻪ ﻧﻮﺴ ﺍﻦ ﺩﺭﺱ ﺗﺎﺯﻩ ﺑﻬﺶ ﺩﺭﺳﻢ ﻧﺸﻮﻥ ﺩﺍﺩﻡ⁦:-P⁩ ﺟﺎﻟﺐ ﺍﻨﺠﺎ ﻪ ﺳﺎﻋﺖ ﺗﻘﻠﺐ ﻧﻮﺷﺘﻢ ﻫ ﺪﻭﻣﺸﻮﻥ ﺗﻮ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﻮﻣﺪﻩ ﺑﻮﺩﻥ 
ﺧﺪﺍﺎ ﺍﺯ ﺍﻦ ﺑﻼ‌ﺎ ﺭﻭ ﺳﺮ ﻫ ﻧﺎﺭ ⁦⁦:-»⁩
نمودار ER مدرسه

دانلود

نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه  نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مد
حکم شرعی تقلب در امتحانات

احکام شرعی در خصوص تقلب در امتحانات

با
توجه به نزدیک شدن به ایام امتحانات مدرسه و دانشگاه حکم شرعی و نظر مراجع
تقلید در خصوص تقلب در امتحانات را برای شما کاربران گرامی گردآوری نموده
ایم.
حکم شرعی تقلب در امتحان:
ادامه مطلب
نمودار های حسابی و لگاریتمی
قبل از تعریف و بررسی انواع این نمودار ها نکته ی اول در مورد دیتای مورد استفاده است ، دیتا همواره خام است و نمی تواند لگاریتمی شود ، بنابراین کسانی که دیتا را از شرکت های تامین کننده ی دیتا خریداری می کنند و سپس آنها را در نرم افزار هایی مثل داینامیک تریدر ، آمی بروکر ، متا استاک و … اجرا می کنند همواره چارت حسابی را روی نمودار می بینند.
نکته ی دوم این است که نمودار های ما در تحلیل تکنیکال دارای دو محور قیمت و زمان اس
هرگز حَسَد نبردم بر منصبیّ و مالی
الّا بر آن که دارد با دلبری وصالی
دانی کدام دولت در وصف می‌نیاید –
چشمی که باز باشد هر لحظه بر جمالی
خرّم تنی که محبوب از در فراز-اش آید –
چون رزقِ نیک‌بختان، بی زحمتِ سؤالی
همچون دو مغزِ بادام، اندر یکی خزینه،
با هم گرفته انسی، وز دیگران ملالی
دانی کدام جاهل بر حالِ ما بخندد –
کو را نبوده باشد در عمرِ خویش حالی
سالِ وصال با او یک روز بود گویی
واکنون – در انتظار-اش – روزی به‌قدرِ سالی
ایّام را، به ماه
انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
داشتیم با مامان و بابا تو سر و کله هم میزدیم که کی بره واسه شام برنج درست کنه
مامان به بابا می گفت بابا هم به من
هیشکی هم زیر بار نمی رفت
گفتم بیاین تک بیاریم هرکی تک افتاد اون بره
قبول کردن
به بابا شک کردم گفتم ببین تقلب نمی کنی ها
هرکی تقلب کنه خودش باید بره درست کنه
گفت قبول
تک آوردیم
مامانم خواسته بود تقلب کنه یهو دستش بین پشت و رو تو هوا موند :/
آخرم نشست زمین گفت امکان نداره من برم
بابا رو فرستاد :/
نمونه نمودار Cash Flow در قالب excel
نمونه نمودار Cash Flow در قالب اکسل   یک کش فلو Cash Flow یا همون جریان نقدینگی بسیار کاربردی که میتونید توش عدد بزارید و شکل و شمایل بسیار زیبایی براش بسازید این فایل شامل 4 شیت است که 3 شیت آن مربوط به جدول صورت وضعیت ها شامل پروژه های مهندسی, تدارک, ساخت (EPC) و در یک شیت آن نمودار اونا رسم شده   شما کافیه عددهای صورت وضعیت خودتون رو وارد کنین اتوماتیک خودش نمودار رسم میشه   ...
دریافت فایل
و اینچنین است شب آخرین امتحان جراحی
همان شب موعود
که من باز هم حس میکنم فردا هیچی یادم نمیاد و البته پوست کلفتی ترمای آخرم روم تاثیر گذاشته و خیلی خرم قراره برم امتحان بدم
و برای اولین بار تو این ۱۸ سال تحصیلیم میخوام تقلب بنویسم و خییییلی ذوق دارم
البته امیدوارم خدا کمک کنه ک بتونم استفاده کنم
+ این تقلب ازون تقلبا نیس. ینی هم استادش میدونه و هم همه تقلب میکنن منم ترمای اخر نمیخوام بخاطر جراحی۵ بدبخت بشم ازونجایی هم ک هرچی بخونم باز معلوم نی
و اینچنین است شب آخرین امتحان جراحی
همان شب موعود
که من باز هم حس میکنم فردا هیچی یادم نمیاد و البته پوست کلفتی ترمای آخرم روم تاثیر گذاشته و خیلی خرم قراره برم امتحان بدم
و برای اولین بار تو این ۱۸ سال تحصیلیم میخوام تقلب بنویسم و خییییلی ذوق دارم
البته امیدوارم خدا کمک کنه ک بتونم استفاده کنم
+ این تقلب ازون تقلبا نیس. ینی هم استادش میدونه و هم همه تقلب میکنن منم ترمای اخر نمیخوام بخاطر جراحی۵ بدبخت بشم ازونجایی هم ک هرچی بخونم باز معلوم نی
رسم نمودار توابع به کمک نمودار توابع دیگر

اگر نمودار تابع f(x)=y را داشته باشیم و k عددی مثبت باشد، در این صورت نمودار توابعی که به کمک (f(x به دست می آید مشابه زیر است:

اگر k>1 باشد، نمودار تابع f(x)=y از انبساط عمودی و اگر k بین صفر و یک باشد نمودار f(x)=y از انقباض عمودی در راستای محور y ها به دست می آید.
 اگر k>1 باشد، نمودار تابع f(x)=y از  انقباض افقی و اگر k بین صفر و یک باشد نمودار f(x)=y از انبساط افقی در راستای محور x ها به دست می آید.
نکته:برای رسم نمو
نمودار ER مدرسه
      پروژه ER مدرسه یک نمودار ای آر کامل می باشد که بر اساس استاندارد ها و اصول اصلی درس پایگاه داده طراحی و نوشته شده است. این پروژه شامل موجودیت های زیر می باشد : گروه وضعیت کل مدرسه دانش آموز درس معلم حضور غیاب تمامی موجودیت های نمودار ER مدرسه تا سطح ۳NF نرمال سازی شده است و در آنها کلید های اصلی و خارجی مشخص شده و ارتباط بین جداول و موجودیت ها و ارتباط بین این موجودیت ها و نوع ارتباط بین موجودیت ها (۱ به ۱ یا ۱ به چند یا چند به چن
معامله بر اساس پرایس اکشن در واقع استفاده از نمودار قیمت بدون اندیکاتور و دیگر ابزارهای کمکی نظیر مووینگ اوریج ها می باشد. نمودار قیمت همه باورها و عملکردهای معامله گران را نشان می دهد. در واقع همه وقایع و اخبارهای سیاسی اقتصادی در نمودار قیمت خود را نشان می دهد.
داده های اقتصادی و خبرهای جهانی کاتالیزرهایی برای حرکت قیمت به حساب می آیند. ما به تحلیل این نوع اطلاعات برای انجام معامله نیاز نداریم. همه آنها درنهایت در پرایس اکشن بازتاب می گرد
هک بازی تلگرام lumberjack, ربات هک بازی تلگرام, هک بازی تلگرام corsairs,
کانال هک بازی تلگرام, ربات هک بازی های تلگرام, نرم افزار هک بازی تلگرام,
تقلب در بازی تلگرام, ربات تقلب در بازی تلگرام

برای تقلب در بازی‌های تلگرام در قدم اول،
شما نیازمند به دست آوردن آدرس دقیقی هستید که پس از انتخاب دکمه‌ی Play
در بازی به شما اختصاص داده می‌شود. برای این کار بازی را باید در محیط
مرورگر وب دستگاه اجرا نمایید. به دست آوردن این آدرس در سیستم‌‌عامل‌های
اندروید،
کدهای تقلب در فریم‌ورک‌های برنامه نویسی راهکاری مناسب برای یادگیری سریع و آسان کدها هستند.
مخصوصا اگر با ساختار یک فریم‌ورک آشنا هستید و می‌خواهید کار با یک فریم‌ورک جدید را یاد بگیرید می‌توانید از کدهای تقلب استفاده کنید.
در این آدرس یک cheat sheet یا برگه تقلب برای کدهای لاراول می‌بینید.
اگر می‌خواهید از درست بودن کد خود مطمئن شوید، و یا این که می‌خواین خیلی سریع ببینید مثلا کوکی چطور ذخیره می‌شه از این برگه‌های تقلب استفاده کنید.
این
دو نکته برای بدنسازان مبتدی 
1⃣روی فرم صحیح حرکات کار کنید
انجام تکرار‌ها با تقلب هیچ سودی جز وقت تلف کردن برای شما ندارد.اگر مجبور به تقلب در حرکتی‌ هستید این یعنی‌ اینکه وزنه مورد نظر شما سنگین می‌باشد.هنگامی که شما در حرکتی‌ تقلب می‌کنید یعنی‌ اینکه شما در حال کمک گرفتن از ماهیچه‌های دیگر خود هستید.پس در واقع گرچه شما وزنه سنگین‌تری را میزنید ولی‌ انقباض بیشتری روی ماهیچه مورد هدف وارد نشده است.به علاوه تقلب کردن میتواند خطرناک نی
اریخچه تقلب از جایی شروع می شود که " حسن کچل " برای نخستین بار به مکتب رفت . از بد ماجرا ، همان روز امتحان ماهیانه کودکان مکتب بود ؛ لیک حسن کچل از روی تنبلی چشمان چپش را بر روی ورقه ی همزاد انداخت تا نکته ای بس ارزشمند از ورقه ی فوق الذکر دشت کند .
این بود که اولین تقلب تاریخ بشری رقم زده شد . البته این تقلب با روش های بسیار ابتدایی بشری رقم زده شد. البته این تقلب باروش های بسیار ابتدایی (در مقابل ترفند های کنونی ) صورت گرفت . بدین ترتیب که حسن با کلی
پاسخ فرکانس خام هدفون ها
پاسخ فرکانس اندازه گیری بزرگی خروجی سیستم نسبت به ورودی آن ، به عنوان تابعی از فرکانس است. به عبارت دیگر ، اینکه چگونه یک سیستم ، هر فرکانس یک محتوای صوتی را از نظر دامنه ، با دقت تولید می کند ، توضیح می دهد. به عنوان مثال ، برای یک سیگنال ورودی که دارای سه فرکانس دامنه مساوی است (مثلاً 100 هرتز ، 1 کیلو هرتز و 10 کیلو هرتز ، همه در -6dB FS) ، یک هدفون با پاسخ فرکانس خنثی ، سیگنالی را تولید می کند که دقیقاً مثل ورودی. دامنه مساوی
همه مهیگن نمودار زندگی به صورت سینوسیه !

ولی من فکر میکنم که نمودار زندگیم به صورت y=x2 هست (حداقل امیدوارم ادامه دار باشه و تبدیل به سینوسی نشه !
اینطوریه که من از اوج که بودم خیلی افت کردم تا الان که خودمو NOTHING خطاب میکنم !
الان تو نقطه مینیم تابع y=x2 هست ! در مینیمم ترین نقطه و از تابستون سال بعد به معنای واقعی میشه گفت از اون نقطه حرکت میکنیم و میریم به سمت بالا ! حتی اگر اون اتفاق هم اصلا دیگه کنسل بشه زندگی هنوز جریان داره و من باید رشد کنم و پ
حمایت از جمله چین
کمپین حمایت از سازنده جمله چین و روند ساخت
امروز در روند ساخت جمله چین به نتایجی رسیده ایم که ارزشمند هستند و نشان دهنده قدرت برنامه نویسی ایرانی است . با اینکه تماما انگلیسی می باشد اما ایرانی های فارسی زبان در زمینه برنامه نویسی پیشتازند . امیدوارم در این شرایطی که هم باید بیکدیگر کمک کنیم نرم افزار جمله چین من به شما کمک کرده باشد . امیدوار باشید که در نسخه های بعدی این نرم افزار شامل تحولات بسیاری می شود . من خودم به شخصه
نقشه سیم کشی موتورسیکلت های باکسر 150 (Boxer BM 150)
نقشه سیم کشی قسمتهای مختلف موتورسیکلت های باکسر Boxer 150 به صورت کاملا فارسی و رنگی و بسیار با کیفیت فرمت : pdf (پی دی اف) قابلیت باز شدن در انواع دستگاههای اندروید، آیفون، لپتاب، کامپیوتر و ... شامل 9 نقشه سیم کشی 1. نمودار سیستم استارت 2. نمودار سیم کشی چراغ جلو 3. نمودار سیستم خلاصی 4. نمودار سیستم شارژ 5. نمودار سیستم ترمز 6. نمودار سیستم بوق 7. نمودار سیستم اندازه گیر سوخت (درجه باک) 8. نمودار سیم کشی راهنم
جناب آقای ……
معاون محترم آموزش
موضوع : دفاعیه اتهام تقلب امتحان
با سلام و احترام
احتراما اینجانب …… دانشجوی رشته …… بعلت استرس و خستگی ناشی از مطالعه و مرور دروس و کمبود خواب به اشتباه جزوه درسی ……  را با خود به جلسه امتحان بردم و مراقب امتحان صرفا به دلیل همراه داشتن جزوه مربوطه مانع از ادامه امتحان اینجانب شده و به ناحق نام اینجانب را بعنوان متقلب به دایره امتحانات اعلام نمود. با عنایت به اینکه اینجانب از دانشجویان فعال و کوشا در درس
امروزه، تقلب علمی چنان گسترده و شایع شده است که بی‌تردید یکی از دغدغه‌های جامعه علمی در بسیاری از کشورها هست. تقلب علمی دردی عمیق و کهنه است و از دیرباز بشر با آ دست به گریبان بوده است. شاید شما هم در دوران تحصیل در مدرسه و دانشگاه و دوره پسادانشجویی نمونه‌هایی از تخلف و تقلب در مسائل علمی را از نزدیک مشاهده کرده باشید. نکته تامل‌برانگیز ماجرا آنجا است که خیلی از اشخاص حتی نمی‌دانند کاری که انجام می‌دهند مصداق بارز تخلف یا تقلب علمی است. د
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
حمایت از جمله چین
کمپین حمایت از سازنده جمله چین و روند ساخت
امروز در روند ساخت جمله چین به نتایجی رسیده ایم که ارزشمند هستند و نشان دهنده قدرت برنامه نویسی ایرانی است . با اینکه تماما انگلیسی می باشد اما ایرانی های فارسی زبان در زمینه برنامه نویسی پیشتازند . امیدوارم در این شرایطی که هم باید بیکدیگر کمک کنیم نرم افزار جمله چین من به شما کمک کرده باشد . امیدوار باشید که در نسخه های بعدی این نرم افزار شامل تحولات بسیاری می شود . من خودم به شخصه
بدست آوردن نقطه تقاطع دو نمودار خطی در اکسل کار بسیار ساده‌ای است. اما چنانچه یکی یا هر دو نمودار غیرخطی باشند کار کمی پیچیده می‌شود. در ادامه مطلب با پی‌سی‌ترفند همراه باشید تا با حالت‌های مختلف تقاطع دو نمودار و تعیین نقطه تقاطع آن‌ها در اکسل آشنا شوید.
ادامه مطلب
الگوریتم های گوگل که اگه اشتباه نکنم سیزده تا هستند خیلی جالب هستند. این الگوریتم ها عملا برای این ایجاد شده اند که جلوی تقلب در دیده شدن در صفحات جستجو را بگیرند. اگر به یاد داشته باشید قبلا وقتی کلمه و یا جمله ای را سرچ می کردیم، مطالب غیر مرتبط می آمد مثلا اگر یک سایت آن کلمه را بارها تکرار کرده بود در صفحه اول نمایش داده می شد ولی با گذشت زمان و باهوشتر شدن گوگل جلوی این نوع تقلب گرفته شد. همچنین در حال حاضر اگر جمله ای را سرچ کنید، خود گوگل
کلیک کنید ^^

ممنون می شم اگه شرکت کنیددددددددد ^^ و اینکه لطفا با اسمه خودتون شرکت کنید و تقلب نکنیدد چون خودم می دونم چوری میشه تقلب کرد و همشو 10 گرفتتت کککککک
 می خوام بدونم چقد منو شناختین تو این 200 و خورده ای روزی که باهاتون بودم ^^
سلام
شما با کنترلر نمودار Histogram در دوربین بطور نسبی میتوانید مقدار نور ورودی و یا Exposure را کنترل کنید.
به این صورت که هرچه نمودار به سمت راست میل کند یعنی به OVER شدن نزدیک و هرچه به سمت چپ نزدیک شود به UNDER شدن نزدیک می شود.
به تصاویر زیر دقت کنید:
⭕️آزمون Disc
♦️با استفاده از آزمون رفتار شناسی دیسک ، خود و اطرافیانتان را بهتر بشناسید و جهت انتخاب شغل مناسب، ارتقای شغلی و بهتر کردن روابط خود از آن استفاده نمایید.
♦️تعداد سوالات 26 پرسش چهار گزینه ای می باشد.  در هر پرسش باید دو گزینه انتخاب شود، گزینه ای که موافق نظر شماست (لایک سبز) و گزینه ای که  مخالف نظر شما (لایک قرمز) می شود.
♦️نتیجه آزمون، دو نمودار می باشد که نمودار اول مربوط به شخصیت شماست و نمودار دوم مربوط به شخصیت تطبیق یافت
به منظور معرفی مدل در SEM از الگویی به نام «نمودار مسیر» (Path Diagram) استفاده می‌شود. این نمودار شبیه یک «نمودار گردش» (Flow Chart) است که در آن متغیرهای مرتبط بوسیله خطوطی در آن به یکدیگر متصل می‌شوند.
برای مثال فرض کنید که رابطه رگرسیونی خطی بین دو متغیر X و Y وجود دارد. یعنی داریم Y=aX+e که در آن a پارامتر مدل و e نیز خطای مدل محسوب می‌شوند. برای نمایش این رابطه در نمودار مسیر از شکل زیر استفاده می‌کنیم.

در این نمودار، همه متغیرهای مستقل در سمت چپ قرار د
و آنچنان از عصبانیت شعله کشیدم که از نگاه خیره ام فهمید و خواست آرامم کند اما اجازه نداده و به تلخی توبیخش کردم :«خونه اول؟؟؟ کدوم خونه؟؟؟ دروغ گفتید! تقلب کردید! خیانت کردید! حالا انگار نه انگار؟؟؟ برگردیم سر خونه اول مون؟؟؟» 

صورتش در هم رفت، گونه هایش از ناراحتی گل انداخت و با لحنی گرفته اعتراض کرد :«مگه من تو ستاد انتخابات بودم که میگی تقلب کردم؟ اگه واقعاً فکر می کنین تقلب شده، چرا آقایون رسماً به شورای نگهبان شکایت نمی کنن؟»... 

ادام
برترین زبانهای برنامه نویسی براساس بررسی مشارکت کنندگان ریپازیتوری های #گیت_هاب در سرتاسر جهان
زبانهای  #C و Shell از سیر صعودی برخوردار بودند.
برای اولین بار ، #پایتون ، با سبقت گرفتن از زبان جاوا در رده دوم محبوبترین زبان های برنامه نویسی در GitHub قرار گرفت.
منبع : گزارش سالانه  گیت هاب از توسعه دهندگان سراسر جهان با نام #the_state_of_the_octovers در سال ۲۰۱۹ 

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
سلام
شما با کنترلر نمودار Histogram در دوربین بطور نسبی میتوانید مقدار نور ورودی و یا Exposure را کنترل کنید.
به این صورت که هرچه نمودار به سمت راست میل کند یعنی به OVER شدن نزدیک و هرچه به سمت چپ نزدیک شود به UNDER شدن نزدیک می شود.
به تصاویر زیر دقت کنید:

ادامه مطلب
یکی از شاخص‌های کلیدی بیت کوین در حال تغییر وضعیت به حالت صعودی است. گفتنی است که این شاخص در اولین روزهای روند صعودی قبلی در سال ۲۰۱۶ به حالت صعودی تغییر وضعیت داده بود.به گزارش کوین‌دسک، میانگین متحرک ساده با دوره ۵۰ (MA-50) در نمودار ۳ روزه بیت کوین، در یک روند قدرتمند صعودی رو به بالا قرار گرفته است و به نظر می‌رسد در روزهای آتی MA-200 را پشت سر بگذارد.این اولین «تقاطع طلایی» بیت کوین پس از فوریه ۲۰۱۶ خواهد بود که در نمودار ۳ روزه اتفاق می‌افت
از ترم یک تا شیش دانشگاه فکر می‌کردم اگه تو‌ امتحانام تقلب کنم، بعدا پولی که از مدرک و نمرهٔ باتقلب‌به‌دست‌اومده (امان از قوانین نیم‌فاصله:|) حاصل می‌شه، حلال نیست و خب، لقمهٔ حلال و حرام چیزی نبود و نیست که بتونم در موردش با خودم تعارف کنم؛ فلذا تو کل اون سه سال به جز یک مورد تقلب سازمان‌یافته تو بخش عملی یه‌ درس یه واحدی که استاد داغونی داشت و ما هیچی از حرفاش نمی‌فهمیدیم (و البته هیچ کدوم از اینا توجیه خوبی نیست و من بعدا از همین مورد ه
 نمودار وِن را جان وِن (John Venn )، فیلسوف و منطق‌دان بریتانیایی، به عنوان راهی برای بیان بصری رابطه بین گروه‌های مختلف از اشیا اختراع کرد.
 از آنجایی که معادل ریاضی «یک گروه از اشیا» معادل با «یک مجموعه» است، با استفاده از نمودار ون می‌توان روابط بین مجموعه‌ها را نشان داد.
 برای رسم یک نمودار ون، ابتدا یک مستطیل را می‌کشیم که «جهان» (Universe) یا مجموعه جهانی نامیده می‌شود. منظور از مجموعه جهانی، مجموعه‌ای نیست که همه چیز در آن وجود دارد، بلکه
SmartDraw  بهترین نرم افزار طراحی نمودار مدار و شماتیک برق و سیم کشی مدار است
یک نمودار سیم کشی یا الگوی طراحی مدار را باز کنید - نمادهای مدار ، سوئیچ ها ، رله ها و موارد دیگر را اضافه کنید. با این نرم افزار طراحی مدار عناصر را در صفحه اضافه کنید حذف یا جابجا کنید و همه چیز به صورت خودکار تنظیم و تغییر می کند.

ادامه مطلب
تو فتنه ۸۸ بحث درباره تقلب انتخابات بود، خب طلبه ها میرفتن و روشنگری میکردن که آقا تقلبی نشده. اصلا امکان تقلب نیست. اما الان چیکار باید کرد? بنزین که ۳ هزار شده. با مردم چ حرفی بزنیم? هر حرفی هم بزنیم میرسه به اینکه مسئولین ناکارآمد هستن. حالا دعوا سر اینه که کدوم مسئول?
بیچاره اون طلبه ای که هنوز درسش تموم نشده و مسئولیتی رو نگرفته ولی باید جوابگو باشه.  
بیچاره اون طلبه ای که دیگه ماشین نداره اما باید قسط بده. 
بیچاره من که کلی کار رو زمین مون
 دور جالب لیبرالها:اگر رای نیاورند: تقلب شده استاگر رای بیاورند: علی رغم تقلب باز ما پیروز شدیم!
اگر مذاکرات نتیجه دهد: ما زبان دنیا را بلدیماگر نتیجه ندهد: دلواپسان لجوجند و نمی گذارند!
اگر رهبر حمایتشان کند: این تصمیم رهبر بود نه ما!اگر رهبر حمایت نکند: نمیگذارند کار کنیم!!!

قرآن زیبا میفرماید:
فاذا جائتهم الحسنه قالوا لنا هذه! و ان تصبهم سیئه یطیروا بموسی!! (اعراف۱۳۱)هرگاه خیر به آنها میرسد می گویند از خوبی خودمان است وهرگاه مشکلی به وجود م
باس طیف پایین پایان پاسخ فرکانس را توصیف می کند و از 20 هرتز تا 250 هرتز متغیر است.این آهنگ های عمیق و سنگین در موسیقی شما است ، مانند صدای رامبل ، طبل های لگد ، و سازهای باس. بسته به سلیقه گوش دادن شما ، باس مناسب و متعادل برای تولید بهینه صوتی ضروری است.برای عملکرد باس ، پاسخ فرکانس پایین باس ، میانه و باس بالا را اندازه گیری می کنیم ، سپس از این مقادیر برای آزمایش خطای استاندارد تولید مثل باس استفاده می کنیم.نتایج آزمونتولید - محصولتایپ کنیدمحف
مجموعه نمودار منطق - بر اساس منطق 1 نظام جدید آموزشی حوزه - مرحله ابتدایی
مجموعه جهار نمودار کامل مبحث ألفاظ به صورت سه فرمت VSD و JPG فرمت Vsd کاملا قابل ویرایش است (با نرم افزار Microsoft Visio)   توجه داشته باشید این نمودار ها از اول بحث مفهوم تا آخر بحث تداخل می باشد و مبحث استدلال غیر مباشر را ندارد تهیه شده از جزوه منطق کلاس استاد ربانی همدانی، استاد منطق با تجربه 15 ساله موفق در تدریس منطقاین نمودار به صورت کاملاً تایپی با ألفاظ و دسته بندی صحیح ...د
پس از اعلام نتیجه اولیه کنکور ۹۸ رئیس سازمان سنجش و آموزش کشور از تخلف و تقلب در کنکور ۹۸ خبر داد.
دکتر ابراهیم خدایی در خصوص این تخلفات گفت: آنچه که در گزارش‌های رسمی عنوان شده است بیش از ۳۰۰ نفر را شامل می‌شود.
رئیس سازمان سنجش و آموزش کشور بیان کرد: این افراد شناسایی شده و به هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات آزمون‌های سراسری معرفی شده اند
وی درباره صدور کارنامه برای این افراد گفت: برای آن عده که از تخلف و تقلب آنها مطمئن هستیم کارنامه صادر نمی‌
تیم فیشنگار! تصمیم گرفت برای بررسیی میزان مشارکت کاربران! در فیش‌های منتشره اقدام به برگزاری یک نظرسنجی و سپس تحلیل آن بنماید. 

طبق بررسی نظرسنجی‌ها مشخص شد در یک بازه زمانی یک ماهه (4 هفته از 23 شهریور تا 19 مهر ) تعداد 90 خواننده‌ در پست‌ها مشارکت داشته اند. در این بازه زمانی 22 پست منتشر شد. شاید برای شما سوال شده باشد که آیا نظرسنجی‌ها باعث افزایش مشارکت دنبال کنندگان شده است که باید بگویم تاثیر محسوسی داشته و این نظرسنجی به ما می‌گوید که
تیم فیشنگار! تصمیم گرفت برای بررسی میزان مشارکت کاربران! در فیش‌های منتشره اقدام به برگزاری یک نظرسنجی و سپس تحلیل آن بنماید. 

طبق بررسی نظرسنجی‌ها مشخص شد در یک بازه زمانی یک ماهه (4 هفته از 23 شهریور تا 19 مهر ) تعداد 90 خواننده‌ در پست‌ها مشارکت داشته اند. در این بازه زمانی 22 پست منتشر شد. شاید برای شما سوال شده باشد که آیا نظرسنجی‌ها باعث افزایش مشارکت دنبال کنندگان شده است که باید بگویم تاثیر محسوسی داشته و این نظرسنجی به ما می‌گوید که ت
زعفران و تقلب در آن
قیمت زعفران بدلیل ترکیبات باارزش و خواص بالای آن و همچنین از نظر برداشت دشوار آن، بسیار بالاست. کلاله های خشک شدۀ زعفران، گران ترین مادۀ گیاهی و ادویه در جهان است که قیمت بالا و افزایش روزافزون تقاضا برای خرید، منجربه افزایش تقلب در آن با استفاده از ترکیب مواد رنگی با ارزش کمتر و غالباً مضر برای سلامتی انسان، شده است.
روش های متداول در ارزیابی کیفی زعفران شامل کروماتوگرافی مایع با کارایی بالا ،طیف سنجی فروسرخ نزدیک ،فرو
گئورک اهم فیزیکدان آلمانی(۱۷۸۹-۱۸۵۴)پی برده بود که نسبت جریان عبوری از خط در دمای ثابت با ولتاژ آن متناسب و با مقاومت آن نسبت عکس دارد،قانون اهم عبارت است از نسبت اختلاف پتانسیل(افت ولتاژ) در دو سر یک جسم نسبت به شدت جریانی که از آن عبور میکند.

در فرمول های فوق R(مقاومت الکتریکی)Vپتانسیل الکتریکی(یا افت ولتاژ)I شدت جریان عبوری است.
برای درک بهتر قوانین اهم بهتر است از مثلث قوانین اهم استفاده کنیم،برای درک بهتر نسبت ها فرمول ها را از بالای مثلث
قبل از خواندن سطرهای زیر ، زمزمه نکنید. بله ، خیانت در زندگی است ، اما شما باید در پشت خط ها نگاه کنید.
اصولاً مردها تقلب می کنند زیرا می خواهند چیزی را که روابطشان به آنها نمی دهد. برخی از این نیازها مربوط به ترس و ناامنی است. اما وقتی فهمیدید که آنچه می خواهید ، می توانید فرار کنید.اما وقتی نمی فهمید چه اتفاقی می افتد؟ چرا او این کار را می کند؟
برای احساس مردانه
ممکن است کلیشه به نظر برسد ، اما همه مردان می خواهند مانند سوپرمن احساس کنند. احساس
پولیش و واکس 3 اکستریم هایبریدنت سوناکس : 

پودر اکسید آلومینیومی بسیار ریز باعث رفع نور Verkratzungen ، لایه های خشک شده و صاف شدن رنگ می شود.
براق عمیق و براق ، ترمیم و ترمیم شدید رنگ کارایی دارد.
مناسب برای بدنه
براق کننده، محافظت کننده، پولیش کاری،تشکیل لایه‌ای با دوام بر روی رنگ خودرو

شناسه محصول : 202200
اگر چه اکسل در ابتدا برای انجام تحلیل‌های عددی طراحی و توسعه یافت اما امروزه کاربردهای بسیار دیگری نیز یافته است. با توجه به راحتی کار با اکسل و همچنین فراگیری استفاده از این نرم‌افزار در بسیاری از تخصص‌ها، جای تعجب نیست که بسیاری از افراد سعی می‌کنند آن را برای انجام وظایفی که هرگز نباید با اکسل انجام شود، بازنویسی کنند.
یکی از کاربردهای آن استفاده به عنوان ابزاری برای مدیریت پروژه و تهیه نمودار گانت است که ما به شما نشان خواهیم داد که چ
پاورپوینت رهنمودهای عملی مدیریت خطر تقلب

فرمت فایل : pptx
حجم : 653

صفحات : 58

گروه : حسابداری

توضیحات محصول :
دانلود پاورپوینت با موضوع رهنمودهای عملی مدیریت خطر تقلب ، در قالب  pptx و در 58 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

تقلب چیست؟
تعریف مدیریت تقلب
برنامه مدیریت تقلب
چه کسانی در مدیریت تقلب نقش دارند؟
اقدامات یک سازمان جهت مدیریت خطر تقلب
اصول راهبری خطر تقلب
کمیته حسابرسی(یا مرجع نظارتی مشابه)
حسابرسی داخلی
آگاهی از تقلب
فرآیند اقرار
افشای
نمودار ER سیستم بانک خون
        پروژه ER سیستم بانک خون یک نمودار ای آر کامل می باشد که بر اساس استاندارد ها و اصول اصلی درس پایگاه داده طراحی و نوشته شده است. تمامی موجودیت های نمودار ER سیستم بانک خون تا سطح ۳NF نرمال سازی شده است و در آنها کلید های اصلی و خارجی مشخص شده و ارتباط بین جداول و موجودیت ها و ارتباط بین این موجودیت ها و نوع ارتباط بین موجودیت ها (۱ به ۱ یا ...دریافت فایل
سالها قبل گئورک اهم فیزیکدان آلمانی پی برده بود که جریان گذرنده از یک مقاومت خطی در دمای ثابت با ولتاژ آن متناسب و با مقاومت آن نسبت عکس دارد.قانون اهم عبارت است از نسبت افت ولتاژ(اختلاف پتانسیل)یک جسم به نسبت شدت جریان عبوری از آن جسم که فرمول های آن عبارت است از؛
در فرمول های فوق R(مقاومت الکتریکی)Vپتانسیل الکتریکی(یا افت ولتاژ)I شدت جریان عبوری است.برای درک بهتر قوانین اهم می توان از مثلث قوانین اهم ستفاده نمود.
برای درک بهتر مثلث اهم بهتر ا
نمودارهای مقیاس حسابی (خطی) و مقیاس لگاریتمی
نمودارهای تحلیل تکنیکال دارای دو محور می باشند: محور x (افقی) برای نمایش زمان و محور y (عمودی) برای نمایش قیمت است. تفسیر و تحلیل نمودار سهام بسته به نوع مقیاس قیمت مورد استفاده در هنگام مشاهده نمودار ، می تواند در بین معامله گران مختلف متفاوت باشد، بیشتر نرم افزارهای تحلیل تکنیکی می توانند سبک های مختلف نمودار را به نمایش بگذارند. محور y (عمودی) که نشان دهنده تغییرات قیمت سهام است، دارای دو مقیاس قی
اساتید رشته زنبورداری برای شناسایی عسل طبیعی از روش‌های آزمایشگاهی استفاده می‌کنند این روش بهترین نوع تشخیص بوده ، تشخیص خلوص عسل فقط توسط آزمایشگاههای معتبر امکان پذیر است میزان ساکاروز موجود در عسل طبیعی زیر ۵ درصد میباشد .
در صورتی که در اثر تقلب در مناطقی که قیمت شکر ارزان است برای تقلب به عسل شکر اضافه شود ساکاروز عسل بیشتر از حد ذکر شده میگردد که توسط آزمایش فریلینگ و توسط دستگاه ساکرامات در آزمایشگاه می توان به میزان ساکاروز عسل پ
نمودار ER سیستم مدیریت کتابخانه
پروژه ER کتابخانه یک نمودار ای آر کامل می باشد که بر اساس استاندارد ها و اصول اصلی درس پایگاه داده طراحی و نوشته شده است. این پروژه شامل موجودیت های زیر می باشد : کتابخانه عضو کتاب کارکنان تمامی موجودیت های نمودار ER سیستم مدیریت کتابخانه تا سطح ۳NF نرمال سازی شده است و در آنها کلید های اصلی و خارجی مشخص شده و ارتباط بین جداول و موجودیت ها و ارتباط بین این موجودیت ها و نوع ارتباط بین موجودیت ها (۱ به ۱ یا ۱ به چند یا
دانلود پاورپ.ینت-کلیپ آرت- نمودار

کلیپ آرت clip art و نمودار برای تزئین پاورپوینت
4 قالب پاورپوینت حاوی کلیپ آرت و اشکال متنوع جهت ارائه مطالب و تزئین پاورپوینت 1- آنالیز خوشه ای (دایره هایرنگی تو در تو) 2- فلش های رنگی دنبال هم 3- اشکال دایره ای برای بیان مقایسه دو مساله 4-مکعب های رنگی سه بعدی
فیلمی بود بسی جذاب و جالب. 
داستان دختر فقیریه که خیلی باهوشه و بورسیه می‌گیره و وارد یه مدرسه به اصطلاح غیرانتفاعی می‌شه، پر از بچه‌های پولدار لوس و خنگ. و چی کار می‌کنه؟ در ازای رسوندن تقلب سر جلسه امتحان ازشون پولای هنگفت می‌گیره.
روشایی که برای تقلب ابداع و استفاده می‌کنن فوق‌العاده هوشمندانه و جذابن.
فکر می‌کنم اولین فیلم تایلندی‌ای بود که می‌دیدم، مگر اینکه تو تلویزیون چیزی دیده باشم و یادم رفته باشه. 
جالبی‌ش اینه که شما تا او
11-طبقه بندی سازمان همکاری و توسعه اقتصادی12- طبقه بندی لیم و دالیمور در سال 200413- طبقه بندی کاپلن و نورتون1-3-2) ادوینسون و مالونه ( 1997)این دو نفر در طرح ارزش اسکاندیا خود ، سرمایه فکری را به دو جزء سرمایه انسانی و سرمایه ساختاری ارائه کرده اند که نمودار آن بصورت زیر است.نمودار 1-2 طرح … ادامه خواندن طبقه بندی سازمان همکاری و توسعه اقتصادی
ادامه مطلب
معرفی مشتق
همان‌طور که در بالا نیز اشاره شد، مشتق بیان می‌کند که یک تابع (مثلا جابجایی صورت گرفته توسط یک خودرو) با چه نرخی نسبت به متغیر وابسته‌اش تغییر می‌کند. برای نمونه در مثال خودرو، شیب تغییرات مسافت نسبت به زمان، همان مشتق است.
فرض کنید خودرویی فاصله مشخصی را می‌پیماید. هم‌چنین تصور کنید که نمودار مسافت پیموده شده نسبت به زمان را در اختیار داریم. شکل زیر این تغییرات را نشان می‌دهد.

ادامه مطلب
استادی که انقدر دانشجو جماعتو ضایع کنه استاد نیست که من بیچاره هفته پیش چهارشنبه نرفتم دانشگاه بعد استادش گفته بود هفته دیگه امتحان میگیرم! خلاصه که من مسترس شدم که ای وااای این می‌خواد امتحان بگیره و بدبخت شدم و اینا بعد دیروز صبح ساعت ۷:۴۰ دقیقه با غصه از رختخواب عزیزتر از جان دل کندم رفتم نشستم درس لعنتیشو خوندم و در نهایت تعجب دیدم داداش ظاهرش سخت بود باطنش آسون بود!
باید یاد میگرفتیم که ساختمان شامه تیلاکوئید و زنجیره فتوسنتزیش رو رسم
سلام
الان که دارم این رو مینویسم چشم هام پر از اشکِ و روحم خسته ست، من یه دختر 22 ساله ام، دانشجوی ترم 6 یه رشته معتبر.
از بچگی تو خانواده ای حساس بزرگ شدم که هم اجبار به عقاید مذهبی درون شون موج میزد، هم اجبار درسی. چون برادر و خواهر بزرگترم هر دو تحصیلات عالیه دارند و پدر مادرم هم همین طور، و رو درس من خیلی حساس بودند و سختگیری داشتند، اضطراب هایی که از اوایل تحصیل بهم وارد شده بود من رو داغون کرده بود.
من بچگیم رو یادمه خیلی آروم و مهربون و حرف گ
06اکتبر

زعفران یک ادویه بسیار با ارزش و گران قیمت است که به دلیل رنگ، طعم و خاصیت دارویی منحصر به فردش از محبوبیت زیادی در سراسر جهان برخوردار است. تولید اندک و قیمت بالای این ادویه سبب شده است تا برخی از افراد سودجو در تهیه آن از تقلب‌های زیادی استفاده کنند. اکثر این تقلب ها از طریق افزودن مواد گیاهی و شیمیایی مشابه زعفران صورت می گیرد. در حال حاضر با استفاده از تکنولوژی موجود در آزمایشگاه ها می توان به راحتی زعفران خالص را از ناخالص تشخیص
چند بار باید واقعاً صورت خود را بشویید؟

نمودار سریع
فرکانس متوسط
برای پوست خشک یا حساس
برای پوستهای روغنی یا مستعد آکنه
برای پوست ترکیبی
اگر آرایش می کنید
اگر شما طغیان کنید
از چه چیزی استفاده کنیم
بعد از تمیز کردن
بیش از حد یا در حال شستشو
شستن صورت شما می تواند یک مشکل واقعی به نظر برسد. چه کسی در این عصر مدرن وقت دارد؟
اما عدم شستشوی آن به طور مرتب - حتی اگر فقط یک چشمه آب سریع - بتواند باعث ایجاد تعداد زیادی از مشکلات پوستی شود.
در اینجا پا
شاید مهمترین قسمت این مقاله همین بخش باشد! چرا که اگر به نکاتی که خلاصه وار برای شما ذکر میکنم توجه نکنید، ممکن است بعدا مشکلاتی برای شما بوجود آید.
یکی از مهمترین قسمت های سایت های کلیکی، سیستم ها و قابلیت های ضد تقلب آن سایت ها می باشد. از آنجایی که چنین سایت هایی به شدت با مواردی همچون تقلب، پول شویی، هکرها، اسکریپت ها، روبات ها و … مبارزه می کنند، بنابراین بهتر است به فکر راههای تقلب در این سایت و یا سایت های دیگر آن هم برای افزایش درآمد خ
2433 - «اسدا... علم» نخست‌وزیر و وزیر
درباره پهلوی در خاطراتش می‌نویسد: "(شاه) به من فرمودند، تمام ۲۵۰ میلیون
دلاری که برای انتخابات آمریکا خرج می‌شود، اساس آن بر تقلب است. در جلسه
تعیین نامزد حزبی برای ریاست جمهوری، سرمایه‌دارهای بزرگ، چه در حزب
دموکرات و چه جمهوری‌خواه، نظر خود را نسبت به کاندید ریاست‌جمهور اعمال
می‌کنند."منبع: خاطرات علم، جلد3، ص36
دانلود فایل اصلی
بازی انفجار چیست؟
یک بازی انلاین کاملا ساده که بر اساس الگوریتم های ریاضی طراحی شده است. در بازی انفجار شما مبلغی را به دلخواه انتخاب و وارد بازی می شوید. پس از استارت بازی نمودار به صورت صعودی بالا میرود و شما تا قبل از توقف نمودار فرصت دارید مبلغ اولیه به همراه سود ثانویه را برداشت کنید و در غیر اینصورت بازنده خواهید شد. این بازی بصورت گروهی انجام می شود و شما میتوانید با دیگر کاربران بصورت آنلاین چت کنید.

آموزش بازی انفجار
در ابتدا بر رو
چه نکاتی را باید در هنگام کار با سایت استار کلیکس در نظر داشته باشم؟
شاید مهمترین قسمت این مقاله همین بخش باشد! چرا که اگر به نکاتی که خلاصه وار برای شما ذکر میکنم توجه نکنید، ممکن است بعدا مشکلاتی برای شما بوجود آید.
یکی از مهمترین قسمت های سایت های کلیکی، سیستم ها و قابلیت های ضد تقلب آن سایت ها می باشد. از آنجایی که چنین سایت هایی به شدت با مواردی همچون تقلب، پول شویی، هکرها، اسکریپت ها، روبات ها و … مبارزه می کنند، بنابراین بهتر است به فک

آمار و احتمال ریاضی هفتم

توضیحات
  جمع آوری و نمایش داده ها، نمودار و تفسیر نتایج
علم آمار: علم جمع آوری اطلاعات، سازماندهی و  و بررسی آنها است.
برای جمع آوری اطلاعات از اندازه گیری استفاده می کنیم.
اطلاعات به دست آمده ممکن است:
۱- بر حسب عدد باشد.
۲- بر حسب عدد نباشد.
داده آماری: اطلاعات جمع آوری شده را داده های آماری می گوییم.
سازماندهی داده های: برای نظم دادن به داده ها، آنها را در یک جدول  مرتب می کنیم، که به این  جدول، جدول داده ها می
آموزش پیشرفته R
انواع داده ها : کمی و کیفی تعریف انواع داده  خلاصه کردن داده های کمی محاسبه چندک ها  تابع خلاصه سازی مقادیر نمودار شاخه و برگ هیستوگرام یا بافت نگار نمودار چندک - چندک  نمودار جعبه ای خلاصه کردن داده های رسته ای استفاده از جداول فراوانی توزیع پواسون تصادفی نمودار میله ای نمودار دایره ای آزمون میانگین جامعه  آزمون فرض میانگین جامعه آزمون کلاسیک t-test آزمون میانگین تک نمونه ای  آزمون برابری واریانس ها آزمون برابری میانگین دو

مطلب شماره 3:

نمودار فوق روند تغییرات قیمتی دو شاخص کلیدی بازار یعنی ارز و طلا و چهار خودروی به اصطلاح رند بازار در سگمنت های میان رده یعنی سانتافه و سوناتا و سگمنت بالادستی بازار یعنی ب.ام.و سری 5 و لکسوس ان ایکس را نشان میدهد.
این نمودار که به صورت ماهیانه به روز رسانی شده است نماینگر تاثیر تغیرات قیمتی شاخص های کلیدی بازار بر روی محصولات دیگر (که این محصولات با توجه به شغل بنده خودرویی هستند) میباشد. به عبارتی در تمام ماههای سال میتوان دی
این متن رو خیلی وقت بود که می‌خواستم بنویسم؛ چون موضوع ناراحت‌کننده‌ای بود سراغش نمی‌رفتم. بالاخره نوشتمش؛ دوستان هم در بلاگ و کانال سختش نکنیم منتشرش کردن.
اردیبهشت امسال که برای مسابقه‌ی جهانی ACM ICPC رفته بودیم چین، یک قراری برای صحبت کردن با مایک میرزایانوو (Mike Mirzayanov)، مدیرعامل و بنیان‌گذار Codeforces داشتم. رفتیم و نشستیم، گفت بذار قبل از این که صحبت رو شروع کنیم یه سوالی دارم ازت. و سوالی پرسید که من از خجالت آب شدم و رفتم تو زمین. زبونم ب
پروژه درس مهندسی نرم افزار 1 ترسیم نمودار های سیستم بانکی
پروژه درس مهندسی نرم افزار 1 ترسیم نمودار های سیستم بانکی

دسته بندی
آزمون ارشد

فرمت فایل
pdf

حجم فایل
526 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
62

در این پروژه که به صورت گرافیکی و با فرمت پی دی اف می باشد سعی شده که به بهترین شکل ممکن و با بالاترین کیفیت نمودار های یک سیستم بانکی شرح داده شود. این پروژه یکی از کامل ترین و جامع ترین پروژه ها در این زمینه است. و از کیفیت بسیار بالایی برخوردا
2433 - «اسدا... علم» نخست‌وزیر و وزیر
درباره پهلوی در خاطراتش می‌نویسد: "(شاه) به من فرمودند، تمام ۲۵۰ میلیون
دلاری که برای انتخابات آمریکا خرج می‌شود، اساس آن بر تقلب است. در جلسه
تعیین نامزد حزبی برای ریاست جمهوری، سرمایه‌دارهای بزرگ، چه در حزب
دموکرات و چه جمهوری‌خواه، نظر خود را نسبت به کاندید ریاست‌جمهور اعمال
می‌کنند."منبع: خاطرات علم، جلد3، ص36
دانلود فایل اصلی
بسم الله
بعد از چهار سال گذشتن از دوران دانشجویی به عقب برمیگردم.به روزهای سردرگم و پر خنده ی ترم اول و خوابگاه و هیجان هایی که برای بار اول تجربه میکردم.آشنایی با دوستان و دوستی و بعد جدایی های ترم های بعدش تا ترم پنج.جدایی از دوستانم و حس عمیق تنهایی و جدا افتادن از کسانی که روزهای زیادی را با هم گذرانده بودیم.دوباره حس تنفر نسبت به آدم ها و جدا شدن.بعد دوباره دل بستن به دوست های جدید و امیدواری و بعد دوباره نا امیدی و تنهایی و دوباره آدم های
کوییز داشتیم، برا کوییز خوب خونده بودم و آماده بودم. کوییز دادم وقتی نتایجش اومد راضی بودم اما نمره یکی از بچه ها برام جالب بود اون بهتر از من شده بود ولی تا جایی که میشناختمش زیاد بچه درس خونی نبود حتی جواب تمرین ها رو از من میگرفت خیلی برام سوال برانگیز بود که چه جوری نمرش از من بهتر شده. کوییز بعدی هم همینطور از من بهتر شدش، میانترم هم همینطور از من بهتر بودش. یادمه چند بار که باهاش بحث علمی کرده بودم چندان نمیتونست سوالا رو خوب جواب بده مون
مزایا و معایب استفاده از اکسپرت در فارکس:
معایب:
اکسپرتها در تمامی بازارها یکسان جواب نمی دهند، یعنی اگر اکسپرتی در EURUSD موفقیت داشته باشد دلیلی نداره که در GBPUSD هم خوب عمل کند.
زمانیکه بحث اکسپرت پیش می آید چون در این میان از هوش و درک انسانی خبری نیست، قبول آن برای معامله گران کمی مشکل است.
اکسپرتها نمیفهمند که دارند چکار می کنند، بلکه این ما هستیم که با استراتژی خود به آنها می گوییم چکار کنند.
چون اکسپرت ها از هوش انسانی برخوردار نیستند بناب
زعفران تقلبی

روش اول
در صورت مشاهده ظاهر غیر طبیعی آن را بین انگشتان دست یا روی کاغذ له کنید اگر دیدید ماده خاصی از آن روی کاغذ نقش می‌بندد و کاغذ و انگشتان دست چرب می‌شود که در این صورت مشخص می‌شود زعفران به چربی خاصی آغشته شده تا وزنش بیشتر شود.
روش دوم
پایین بودن قدرت رنگ دهی آن نشان دهنده این تقلب خواهد بود.

روش سوم
استفاده از رنگ طبیعی این گیاه برای رنگ کردن دیگر قسمت‌های سفید زعفران و مخلوط کردن آن با این محصول است، این روش محترمانه
زعفران تقلبی

روش اول
در صورت مشاهده ظاهر غیر طبیعی آن را بین انگشتان دست یا روی کاغذ له کنید اگر دیدید ماده خاصی از آن روی کاغذ نقش می‌بندد و کاغذ و انگشتان دست چرب می‌شود که در این صورت مشخص می‌شود زعفران به چربی خاصی آغشته شده تا وزنش بیشتر شود.
روش دوم
پایین بودن قدرت رنگ دهی آن نشان دهنده این تقلب خواهد بود.

روش سوم
استفاده از رنگ طبیعی این گیاه برای رنگ کردن دیگر قسمت‌های سفید زعفران و مخلوط کردن آن با این محصول است، این روش محترمانه
میلگرد St52

چند نکته در هنگام خرید
- مشخصات و ویژگی‌های هر محصول، اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری و تحویل (کارخانه یا بنگاه)، واحد، قیمت هر واحد و هم‌چنین تاریخ و ساعت آخرین به‌روزسانی در لیست قیمت‌ها آورده شده است.
- برای مشاهده نوسانات و«نمودار قیمت محصول»، روی آیکون نمودار مرتبط با هر محصول کلیک کنید.
- با توجه به نوسانات بازار، برای اطمینان از قیمت نهایی محصول، با کارشناسان آهن آنلاین در تماس باشید

تلفن : 02166672010فکس : 021
مزایا و معایب استفاده از اکسپرت در بورس بین الملل:
معایب:
اکسپرتها در تمامی بازارها یکسان جواب نمی دهند، یعنی اگر اکسپرتی در EURUSD موفقیت داشته باشد دلیلی نداره که در GBPUSD هم خوب عمل کند.
زمانیکه بحث اکسپرت پیش می آید چون در این میان از هوش و درک انسانی خبری نیست، قبول آن برای معامله گران کمی مشکل است.
اکسپرتها نمیفهمند که دارند چکار می کنند، بلکه این ما هستیم که با استراتژی خود به آنها می گوییم چکار کنند.
چون اکسپرت ها از هوش انسانی برخوردار نی
در این روش بعد از کلاس و مطالعه یک برگه ی A4 را از عرض به چهار قسمت تا کرده و صفحه های پشت و رو را به ترتیب شماره گذاری کنید و مطالب مطالعه شده را با استفاده از رنگ های مختلف و ریز و نموداری نوشته و پس از نوشتن برگه را از طول نیز به دو قسمت تا کنید و این برگه را در جیب خود گذاشته و در اوقات مرده آن را مرور کنید.
بازی انفجار یک بازی که بیشتر بازی ریاضی می باشد این روزها در فضای مجازی حسابی سر و صدا کرده است ، اما ماجرای این بازی و آموزش بازی انفجار چگونه است.

بازی انفجار چیست؟
یک بازی انلاین کاملا ساده که بر اساس الگوریتم های ریاضی طراحی شده است. در بازی انفجار شما مبلغی را به دلخواه انتخاب و وارد بازی می شوید. پس از استارت بازی نمودار به صورت صعودی بالا میرود و شما تا قبل از توقف نمودار فرصت دارید مبلغ اولیه به همراه سود ثانویه را برداشت کنید و در غی
تحلیل تکنیکال

تحلیل تکنیکال در بازارهای مالی روشی برای پیش بینی رفتار احتمالی نمودار از طریق داده های گذشته
همچون قیمت و تغییرات آن، حجم معاملات و … است.
این روش در تمام بازار هایی که بر اساس عرضه و تقاضا فعالیت می کنند کاربرد دارد،
بازار هایی همچون ارزهای خارجی، بورس اوراق بهادار و بازار طلا، فلزات گران بها و مسکن را
با استفاده از این روش می توان تحلیل کرد.
تحلیلگران تکنیکال بر خلاف تحلیلگران بنیادی ارزش ذاتی اوراق بهادار را اندازه‌گیر
این تحلیل رو پسندیدم که در ویرگول منتشر شده: ببینید . و قبول دارم ترافیک تقلبی میشه ساخت. اصلا خود من همین کار رو کردم. مدیر شرکت ناراجت بود که به مشتری قول دادیم ورودی از گوگل رو برسونیم به 3 هزار در روز و حداکثر 700 شده. یه تست زدم و براش یه ربات نوشتم و اجرا کرد. به مرور در عرض یک هفته ترافیک رو بیشتر کردم و رسوندم به همون سه هزار. آی مشتری خوشحال شد و فورا بقیه پول شرکت رو داد. حقوقهای ما چند نفر هم که عقب افتاده بود رسید.
کار بدی کردم همه راضی شدند
آنتن هورن Pyramidal طراحی شده در باند Ku با بهره ماکزیمم 18 دسیبل و دارای طول 10 سانتیمتری
این آنتن در باند Ku و استاندارد موجبری WR62 طراحی شده و دارای تغییرات کمتر از 1 دسیبل برای بهره در طول پهنای باند فرکانسی می باشد. این آنتن قابل استفاده در کابردهای راداری و ماهواره ای می باشد

نمودار تغییرات ماکزیمم بهره آنتن هورن باند Ku در طول پهنای باند فرکانسی آنتن

نمودار S11 آنتن هورن باند Ku طراحی شده

نمودار VSWR آنتن هورن باند Ku

پترن سه بعدی و تشعش
این سوالی است که مشتریان از ما می
پرسند!از قدیم به زعفران طلای سرخ می گفتند و دلیل آن ارزش و قیمت بسیار بالای آن
می باشد.ارزش بالای زعفران باعث شده عده ای سودجو به تقلب و غش در این ادویه
ارزشمند روی آورده و زعفران تقلبی را بجای زعفران اصل به مشتریان بفروشند.یکی از
روش های تقلب، جایگزینی گل رنگ به زعفران می باشد. همچنین گاهی برای اضافه شدن
وزن، به رشته های زعفران، روغن،شربت نبات و یا آب نمک افشانه می کنند.از روش های دیگر
تقلب، استفاده از کاکل ذر
دانلود رایگان متن کامل یک نمونه فایل پایان نامه ارشد رشته حقوق با فرمت ورد اینجا فقط تکه های از پایان نامه به صورت رندم (تصادفی) درج می شود که هنگام انتقال از فایل ورد ممکن است باعث به هم ریختگی شود و یا عکس ها ، نمودار ها و جداول درج نشوندبرای دانلود متن…
ادامه مطلب
اینجا فقط تکه های از پایان نامه به صورت رندم (تصادفی) درج می شود که هنگام انتقال از فایل ورد ممکن است باعث به هم ریختگی شود و یا عکس ها ، نمودار ها و جداول درج نشوندبرای دانلود متن کامل پایان نامه ، مقاله ، تحقیق ، پروژه ، پروپوزال ،سمینار مقطع کارشناسی ،…
ادامه مطلب
نمودار ER فروشگاه اینترنتی کتاب
پروژه ER فروشگاه اینترنتی کتاب یک نمودار ای آر کامل می باشد که بر اساس استاندارد ها و اصول اصلی درس پایگاه داده طراحی و نوشته شده است. این پروژه شامل موجودیت های زیر می باشد : کتاب مجله سی دی و دی وی دی مقاله فاکتور ریز فاکتور گروه تمامی موجودیت های نمودار ER فروشگاه اینترنتی کتاب تا سطح ۳NF نرمال سازی شده است و در آنها کلید های اصلی و خارجی مشخص شده و ارتباط بین جداول و موجودیت ها و ارتباط بین این موجودیت ها و نوع
پاورپوینت آشنایی با نرم‌افزار اقتصادسنجی EViews
قسمتی از پاورپوینت:  انتخاب هر Object بیش از یک View (نما و مشاهده) دارد. به عنوان مثال، یک سری‌زمانی دارای نماهایی از قبیل: نمای صفحه‌گسترده یا کاربرگ (که داده‌ها را نمایش می‌دهد)، نمای نمودار خطی، نمای نمودار میله‌ای، نمای نمودار بافت‌نگار، نماهای آماری و یا به شکل نمای نمودار همبستگی می‌باشد که درصورت لزوم می‌توان یک Object را از حالت یک‌ نما به ‌نمای دیگر (که موردنظر است)، تبدیل کرد. لازم به ذ
در صورتی که نمودار در صفحات با اطلاعات زیاد داشته باشیم زمانی که کاربر در صفحه اسکرول به بالا یا پایین نماید نمودارها از محدوده نمایش خارج می شوند در صورتی که نیاز باشد نمودارها هم با اسکرول به مکان جدید منتقل شوند از کدهای زیر استفاده نمائید

Private Sub Worksheet_SelectionChange(ByVal Target As Range)'UpdatebyExtendoffice20161111    Dim CPos As Double    Application.ScreenUpdating = False    CPos = ActiveWindow.ScrollRow * ActiveCell.RowHeight    ActiveSheet.ChartObjects("Chart 2").Activate    ActiveSheet.Shapes("Chart 2").Top = CPos    ActiveWindow.Visible = False    Appli
معرفی انتگرال
از مهم‌ترین ابزارهای ریاضیاتی تاریخ علم، که بشر تاکنون به آن دست یافته،
«انتگرال» (Integral) است. از این مفهوم می‌توان به‌منظور محاسبه مساحت،
حجم و طول استفاده کرد.
نماد استفاده شده برای توصیف انتگرال، s کشیده است. این حرف مخفف کلمه لاتین
«Sum» به معنای جمع است. برای شروع، با استفاده از مساحت سطح زیر نمودار،
به معرفی این مفهوم می‌پردازیم.
سوال:

مساحت سطح زیر نمودار تابع (y=f(x چقدر است؟

ادامه مطلب
آیا بسته‌بندی زیبا و لوکس با چاپ مرغوب و طلاکوب و برجسته‌سازی و رنگ‌های اختصاصی، به موقعیت برند بیشتر کمک می‌کند و از تقلب و شبیه‌سازی آن جلوگیری می‌کند یا به‌کارگیری تکنیک‌های چاپ امنیتی؟این پرسش البته دغدغه تولیدکنندگان محصولات معمولی نمی‌تواند باشد، ولی برای محصولات مرغوب، گران‌قیمت و پرفروش برندهای معتبر جای تأمل دارد مخصوصا محصولاتی که دارای جنبه تبلیغاتی هستند مانند تولیدکنندگان چاپ سررسید یا به طور کلی تبلیغاتی.جعل‌کنن
طراحی آنتن هورن باپوشش دهی کل باند X و ماکزیمم بهره بیشتراز22 دسیبل و تغییرات کمتراز2دسیبل بهره درطول پهنای باندفرکانسی
طول آنتن: 29.5cm

این آنتن که در باند X برای کاربردهای راداری طراحی شده دارای طول 29.5 سانتیمتری بوده و از VSWR کمتر از 1.2 و S11 کمتر از 23- دسیبل برخوردار می باشد. این آنتن در باند X از استاندارد موجبری WR90 نیز برخودار می باشد.

پترن تشعشعی سه بعدی آنتن در فرکانس 10 گیگاهرتز از باند X

نمودار تغییرات بهره درطول پهنای باند آنتن و نمایش ت
پایانِ امتحانات پایان ترم چهارم هم رسید
دوازدهمین روز
از چهارمین ماه
به لطف کوچولویی و خوشمزه بودن سوالات پاتولوژی و تقلب های ‌کار راه بنداز سلامت این دو تا امتحان هم به خوبی و خوشی گذشت و خستگی شب زنده‌داری دیشب پای فصل سه از سریال ومپایردیزیز رو شست و برد

ادامه مطلب
ارشد‌های بازی
در هت‌تریک تعدادی ارشد وجود دارند (که نام کاربریشان با پیشوند GM شروع می‌شود). آنها گروهی خاص از کاربران وظیفه‌شناس و ماهر ما هستند که برای اطمینان حاصل کردن از عملکرد بازی، جلوگیری از تقلب و کمک به کاربرانی که مشکلات مختلفی با تیمشان دارند، تعیین شده‌اند. ارشد‌ها همواره در دسترس هستند، زیرا از کمک کردن به سایرین لذت می‌برند. آنها همچنین در ازای کارشان مزدی نیز دریافت نمی‌کنند.
گاهی اوقات ارشد‌ها باید در رد صلاحیت افرادی
طراحی آنتن هورن باپوشش دهی کل باند X و ماکزیمم بهره بیشتراز22 دسیبل و تغییرات کمتراز2دسیبل بهره درطول پهنای باندفرکانسی
طول آنتن: 29.5cm

این آنتن که در باند X برای کاربردهای راداری طراحی شده دارای طول 29.5 سانتیمتری بوده و از VSWR کمتر از 1.2 و S11 کمتر از 23- دسیبل برخوردار می باشد. این آنتن در باند X از استاندارد موجبری WR90 نیز برخودار می باشد.

پترن تشعشعی سه بعدی آنتن در فرکانس 10 گیگاهرتز از باند X

نمودار تغییرات بهره درطول پهنای باند آنتن و نمایش ت
ایران کجای لیست برابری حقوق زن و مرد است؟
بر اساس جدیدترین گزارش منتشر شده بانک جهانی، بلژیک، فرانسه، دانمارک، لتونی، لوکزامبورگ و سوئد تنها کشورهایی هستند که حداقل حقوق یکسان را به طور کامل رعایت می‌کنند.
۸۰کشور از ۱۹۴کشور جهان، در این امتیازبندی رتبه بالای ۸۰درصد را کسب کرده‌اند. 
عربستان سعودی با کسب تنها ۲۵.۶۳ درصد، در رتبه آخر قرار دارد.
ایران با کسب امتیاز ۳۱.۲۵ درصد، جزو کشورهای انتهای لیست قرار گرفته است.
در نمودار ارائه شده، میز
خونسردترین و بی خیال‌ترین آدما هم با استرس قبل از امتحان آشنایی دارند. خب هرکس یک جور با این اضطراب کنار می‌آید. اما آخرین راه، راه در رو است. آخرین راه در رو راهی مشترک است بین همه آن‌ها که درس نخوانده اند یا درس خوانده اند و استرس دارند؛ تقلب کردن. پیر و جوان هم ندارد. همه آن را می‌شناسند و تا حرفش پیش می‌آید با لبخندکی گوشه‌ی لب یک خاطره از تقلب روز‌های دور و نزدیک رو می‌کنند.

این گزارشی است از شصت و سه راه تقلب؛ اگر در فکر تقلب هستید یک
Shirazart.blog.ir 
*روانشناسان ، " آزمون درخت " را به مثابه ی روشی که حیات ناخود آگاهی آدمی و تعادل و مرحله رشد وی را باز می تاباند ، به کار می برند .
تنه ی درخت ، نمودار " من" ( نفس) و " قدرت من" است .برگهای درخت ، نمودار حیات عاطفی و مناسبات با دیگران اند ‌.
درخت بی برگ ، علامت بیمارگون " باز داری " و افسردگی است و برگهای بهاری درخت ، نشانه ی آمادگی برای برقراری پیوندها ی عاطفی .میوه هایی چون سیب و آلبالو به عنوان مثال ، نشانگر احساس ناکامی و خواهشهای عاطفی ا
استادی که انقدر دانشجو جماعتو ضایع کنه استاد نیست که من بیچاره هفته پیش چهارشنبه نرفتم دانشگاه بعد استادش گفته بود هفته دیگه امتحان میگیرم! خلاصه که من مسترس شدم که ای وااای این می‌خواد امتحان بگیره و بدبخت شدم و اینا بعد دیروز صبح ساعت ۷:۴۰ دقیقه با غصه از رختخواب عزیزتر از جان دل کندم رفتم نشستم درس لعنتیشو خوندم و در نهایت تعجب دیدم داداش ظاهرش سخت بود باطنش آسون بود!
باید یاد میگرفتیم که ساختمان شامه تیلاکوئید و زنجیره فتوسنتزیش رو رسم

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها