نتایج جستجو برای عبارت :

چگونه یک حسابدار موفق شویم؟

۵ اصل برای اینکه یک حسابدار موفق شویم.

امروزه رشته حسابداری به عنوان یک رشته دانشگاهی پر طرفدار شناخته می شود و دانشجویان و جوانان زیادی به این حرفه روی می آورند. اما متاسفانه برخی از این افراد، زمانی که وارد دنیای کار می شوند، به اصول کاربردی و عملی برای اینکه یک حسابدار موفق باشند؛ آشنا نیستند و به دلیل عدم دانش کافی در این زمینه و شکست های ناشی از یک حسابداری نا موفق، بعد از مدتی از کار خود خارج می شوند و این روند ممکن است چندین و چند سا
۵ اصل برای اینکه یک حسابدار موفق شویم.
امروزه رشته حسابداری به عنوان یک رشته دانشگاهی پر طرفدار شناخته می شود و دانشجویان و جوانان زیادی به این حرفه روی می آورند. اما متاسفانه برخی از این افراد، زمانی که وارد دنیای کار می شوند، به اصول کاربردی و عملی برای اینکه یک حسابدار موفق باشند؛ آشنا نیستند و به دلیل عدم دانش کافی در این زمینه و شکست های ناشی از یک حسابداری نا موفق، بعد از مدتی از کار خود خارج می شوند و این روند ممکن است چندین و چند سال
آنچه یک حسابدار حرفه ای باید بداند شامل مجموعه ای از مهارت ها، اطلاعات و استانداردهای حسابداری و قوانین است. هر چند با توجه به ماهیت شغل حسابداری و نوع واحد تجاری که یک حسابدار در آن فعالیت دارد نمی‎توان به طور دقیق و کامل همه آنچه را که یک حسابدار موفق باید از آنها اطلاع داشته باشد را مشخص نمود اما میتوان مهمترین این موارد را مشخص نمود.

این موارد در رشته حسابداری بسیار مهم بوده و مشخصات بارز افراد موفق در زمینه حسابداری (از نظر جایگاه شغل
حسابدار به شخصی می‌گویند که عملیات مالی را در هر کسب‌وکاری انجام می‌دهد. حسابداری در رگ و خون هر صاحب موفق کسب‌وکاری است. همه ما در ذهنمان افرادی مسن را می‌شناسیم که از حجله‌های بازار به ثروت‌های کلانی دست یافته‌اند و در یک کلام گفته‌ایم که وی شخصی باهوش حسابداری بالاست! در ایران قدیم به حسابدار “میرزا” می‌گفتند، بعدها به آن دفتردار گفتند و در نسل‌های بعدی واژه حسابدار به صاحب این جایگاه افزوده شد. ضمن اینکه ابزار حسابداری امروزه ب
 حسابدار موفق در دنیای کسب و کار ویژگی های مشخصی دارد. حسابداری که کل ویژگی های
زیر را داشته باشد کمیاب است اما اکثر حسابداران موفق بسیاری از این ویژگی ها را
دارند. برای مطالعه ویژگی های یک حسابدار موفق 
در ادامه مطلب با ما همراه باشید .- تمرکز در یک شاخه :حسابدار موفق سعی می کند ضمن آگاهی حداقلی از
حوزه های مختلف حسابداری از قبیل حسابداری مالیاتی، حسابداری مالی، حسابداری بهای
تمام شده، حسابداری مدیریت، حسابداری بخش دولتی، حسابرسی داخلی و
امروزه در بازارکار، فضای رقابتی شدیدی حاکم است و دغدغه های موفقیت شغلی یکی از مهمترین موضوعاتی است که ذهن بشر را مشغول کرده است. چرا که حیات اجتماعی او وابسته به تداوم حرفه‌اش در محیط کار است. شاید شما هم به عنوان حسابدار و یا یک کارآموز حسابداری بارها به این موضوع فکر کرده باشید که چطور می توان درحرفه خودتان به موفقیت بیش‌تری برسید. برای شروع کار و موفقیت حرفه حسابداری در بازار کار، نیاز به مهارتهای تخصصی، دانش و تجربه است. حسابداری، در هر
امروزه در بازارکار، فضای رقابتی شدیدی حاکم است و دغدغه های موفقیت شغلی یکی از مهمترین موضوعاتی است که ذهن بشر را مشغول کرده است. چرا که حیات اجتماعی او وابسته به تداوم حرفه‌اش در محیط کار است. شاید شما هم به عنوان حسابدار و یا یک کارآموز حسابداری بارها به این موضوع فکر کرده باشید که چطور می توان درحرفه خودتان به موفقیت بیش‌تری برسید. برای شروع کار و موفقیت حرفه حسابداری در بازار کار، نیاز به مهارتهای تخصصی، دانش و تجربه است. حسابداری، در هر
 حسابدار موفق در دنیای کسب و کار ویژگی های مشخصی دارد. حسابداری که کل ویژگی های
زیر را داشته باشد کمیاب است اما اکثر حسابداران موفق بسیاری از این ویژگی ها را
دارند. برای مطالعه ویژگی های یک حسابدار موفق 
در ادامه مطلب با ما همراه باشید .
- تمرکز در یک شاخه :

حسابدار موفق سعی می کند ضمن آگاهی حداقلی از
حوزه های مختلف حسابداری از قبیل حسابداری مالیاتی، حسابداری مالی، حسابداری بهای
تمام شده، حسابداری مدیریت، حسابداری بخش دولتی، حسابرسی داخلی و
 استخدام شرکت pmk در تهران

شرکت معتبر pmk در سطح #تهران و کرج جهت انجام پروژه های مالی خود به صورت تمام وقت و پاره وقت به رده های شغلی زیر نیاز دارد:

عناوین شغلی
حسابدار
کمک حسابدار

متقاضیان واجد شرایط می توانند با اطلاعات درج شده در آگهی تماس حاصل فرمایند.

88824985

باغ عروسی در شرق تهران
باغ عروسی تشریفات عروسی تشریفات مجالس  خدمات مجالس

کسب تخصص و وورد تضمینی به بازار کار در بهترین آموزشگاه کامپیوتر
کلاس آموزش فتوشاپ
آموزشگاه طرا
کسی که می‌خواهد یک حسابدار شود باید به این نکته توجه داشته باشد که علاقه داشتن به ریاضیات یکی از شروط لازم برای این کار است. به کسانی که از ریاضی فراری هستند توصیه می‌کنیم که به هیچ عنوان سمت رشته‌ی حسابداری نیایند. به دلیل این که شما در حسابداری همیشه با اعداد و ارقام سر و کار خواهید داشت. البته تنها علاقه به ریاضیات نیست که از شروط لازم برای حسابدار شدن است بلکه یک حسابدار باید به اصول نگارشی هم مسلط باشد. علاوه بر این‌ها باید این نکته را

استخدام حسابدار در یک شرکت معتبر در تهرانیک شرکت در زمینه تولید قابلمه های گرانیتی، جهت تکمیل کادر حسابداری خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. حسابدارجنسیت:خانمحداقل سه سال سابقه کاری مرتبطآشنا به نرم افزار حسابداری سپیداراز متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.شماره موبایل :09123660264آدرس ایمیل : rk.dineh98@yahoo.comآدرس : محل کار : بازار بل

حسابدار ارشد-مالیات بر ارزش افزوده-گزارش فصلی -نرم افزار سپیداراکسل-گزارش گیری-پیگیری مطالبات-مغایرت بانکی-بیمه - حقوق و دستمزد-بیمه بعد از یک ماه آزمایشیآدرس :خیابان ولیعصر بالاترازبهشتی نرسیده به پارک ساعی -طبقه 15 واحد 1505تلفن ثابت :88701250تلفن : 02188701250
# حسابدار ارشد استان تهران  تهران  توانیر
استخدام حسابدار در شرکت کیمیا تجارت لطیف ایرانیان در تهرانشرکت کیمیا تجارت لطیف ایرانیان جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.حسابدار جنسیت:خانمدارای مدرک لیسانسمسلط به امور حسابداریدارای حداقل 4 سال سابقه کاریترجیحا ساکن شرق تهراناز متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند و یا ‌با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایند.شماره موبایل :0936704964402637777132آدرس ایمیل : f.zeynali@easypic
استخدام حسابدار خانم در شرکت معتبر تهران
بهمن 98
یک شرکت معتبر بهداشتی جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.

عنوان شغلی و شرایط احراز :
استخدام حسابدار
    جنسیت: خانم    لیسانس حسابداری    آشنا به امور مالیاتی    با حداقل سه سال سابقه کار    ترجیحا مجرد    زیر سی سال سن
 متقاضیان دارای شرایط ، رزومه کاری خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند.اطلاعات تماسایمیل job@maahtabkish.com

گروه حسابداری رهنما یک شرکت حسابداری در رشت آمادگی همکاری در زمینه حسابداری مالیاتی و حسابرسی با شماعزیزان را دارد.
یک موسسه برای برنامه ریزی و تنظیم بودجه مالی خود نیازبه یک سیستم مالی قوی و بابرنامه دارد،تا بتواند خروجی داده های دقیق و قابل اطمینانی داشته باشد.انتخاب حسابدار بسیار با اهمیت است.
یک حسابدار باید منظم ،متعهد،امین،متخصص و با دقت باشد.پس در انتخاب گروه مالی خوددقت کافی راداشته باشید.تا سیستم حسابداری اصولی برای شما برنامه
نقش حسابدار در شرکت، خیلی بیشتر و مهم‌تر از یک مسئول محاسباتی است. حسابدار شرکت می‌تواند مربی و رهبر باشد و به اعضای تیم انگیزه بدهد.

اگر در حال حاضر یک کسب‌وکار کوچک را اداره می‌کنید یا برای قدم نهادن در این راه برنامه‌ریزی می‌کنید، یکی از بهترین منابع شما، فردی است که انتظارش را ندارید. او یکی از اولین استخدام‌های شما، دستیار شخصی یا حتی وکیل شرکت نیست؛ بلکه فردی است که تراز بودجه‌ی شما را به دست می‌آورد، صورت سود و زیان و مالیات شر
داشتم از فرط بیکاری پستای وب قبلم میخوندم و خیلی خوب بود :) مخصوصا کامنت ها! بتونم کم کم اینجا انتقالشون میدم چون مطمینم روزایی که برگررم بخونمشون حالم خوب میشه و دلم میخواد نگهشون دارم :) 
دارم به کار فکر میکنم ینی میدونین چطوریه؟ من به عنوان حسابدار بخوام مشعول بشم با توجه به شرکت و محصولاتی که ارایه میدن باید سفته یا چک صمانت بدم از ۳۰ میلیون شروع میشه البته اگه شرکتها کوچک باشند ۱۰ میلیون و واقعا من یکم میترسم سفته ینی هروقت اراده کرد پولش
5 راه برای داشتن یک زندگی موفق
شاید افرادی را دیده باشید که یک زندگی موفق دارند و شما هم دوست داشته باشید مانند آنها باشید، اما وقتی با این افراد صحبت می کنید متوجه می شوید با اینکه زندگی موفقی دارند اما از زندگی شان رضایت ندارند.
دسته دومی هم هست که نه تنها یک زندگی موفق دارند بلکه از زندگی شان رضایت کامل هم دارند، وقتی به زندگی موفق آنها نگاه می کنید می بینید، خوش اقبالند، اعتماد به نفس دارند، موفقیت های فراوان به دست آورده اند، پر از شور و ش

آنچه یک حسابدار حرفه‎ای باید بداند شامل مجموعه‎ای از مهارت‎ها، اطلاعات و استانداردهای حسابداری و قوانین است. هر چند با توجه به ماهیت شغل حسابداری و نوع واحد تجاری که یک حسابدار در آن فعالیت دارد نمی‎توان به طور دقیق و کامل همه آنچه را که یک حسابدار موفق باید از آنها اطلاع داشته باشد را مشخص نمود اما میتوان مهمترین این موارد را مشخص نمود.

این موارد در رشته حسابداری بسیار مهم بوده و مشخصات بارز افراد موفق در زمینه حسابداری (از نظر جایگ
بسیاری از کارها وجود دارد که خود شما به عنوان صاحب کسب و کار آن را انجام می دهید؛  از مدیریت فروش گرفته تا مدیریت منابع انسانی و موارد دیگر. اما، وقتی که به امور مالی می رسید، ممکن است برایتان سوال پیش آید که آیا باید حسابدار استخدام کنید یا خودتان آن را انجام دهید. پاسخ همیشه ساده نیست  و این می تواند به دانش فنی شما و نوع صنعت شما بستگی داشته باشد. اما، برای کمک به تصمیم گیری کمی ساده تر، قبل از اینکه سراغ  یک یا چند راه دیگر بروید، چند چیز را
پیش بینی‌ها نشان می‌دهند که آینده رشته حسابداری در ایران بسیار خوب است. امروزه از کوچکترین سازمان‌ها گرفته تا بزرگ‌ترین شرکت‌ها و کارخانجات، همگی به یک حسابدار و یا یک گروه حسابداری نیازمندند. در واقع حسابداری مانند قلب یک مجموعه‌ی کاری می‌باشد و اگر خللی در کارکرد آن به وجود بیاید، بقیه ی گروه‌های کاری هم با مشکل مواجه خواهند شد. به عنوان مثال یک کارخانه را در نظر بگیرید. در یک کارخانه این حسابدار و یا گروه حسابرسی است که مشخص می‌کن
ستون فقرات هر کسب و کار را حسابداران تشکیل می دهند !  در هر کسب و کاری، چه کوچک باشد و چه بزرگ، مدیران نیازمند نیروی حسابدار برای مدیریت مالی هستند. چرا که برای پیگیری درآمد و هزینه های یک سازمان فقط یک حسابدار می تواند این آمار را ارائه دهد. این ارقام برای صاحبان سازمان بسیار مهم است، چرا که زیرا محاسبات غلط حسابداری مالی می تواند یک شرکت را ورشکست و از میدان کسب و کار بیرون بکشد، بنابراین حسابداران باید به شدت جزئیات گرا  و آشنا به نرم افز
وظایف یک حسابدار شرکت چیست؟1برای حسابداری هزینه باید به چه مجوزهایی نیاز داشته باشید؟2میانگین حقوق یک حسابدار ارشد در یک سازمان غیرانتفاعی3حقوق عملیات حسابداری4حسابرس داخلی چقدر پول می گیرد؟حسابداران سوابق مالی را حفظ کرده و می توانند در یک یا چند حوزه حسابداری و مالی تخصص داشته باشند. حسابداران شرکت در حسابداری مشاغل تخصص دارند و سوابق مالی سازمان را برای اطمینان از مطابقت با قوانین ، مقررات و سیاستهای سازمان حفظ می کنند. بخش عمده ای از
 استخدام یک شرکت معتبر بازرگانی در تهران
 یک شرکت معتبر بازرگانی در #تهران افراد واجد شرایط ذیل را استخدام می نماید:
حسابدار مجرب  مسلط به نرم افزارهای حسابداریمسلط به قوانین ، امور و شرایط مالیاتی و بیمهانجام امور حسابداری، بررسی و ثبت اسناد و بایگانی  .مسلط به حقوق مالیبا حداقل 3 سال سابقه کاریحقوق توافقی
علاقه مندان میتوانند رزومه خود را به آدرس ایمیل و یا خط واتس اپ درج شده در آگهی ارسال نمایند.
 saratzbzs@gmail.com 09054203698

باغ عروسی در شرق ت
 یک حسابدار در طول سال مالی رویداد های مهمی برای ثبت وتنظیم و ارسال این مطالب دارد.
اولین رویداد مهم برای یک حسابدار ارسال لیست بیمه  اسفندو لیست عیدی کارکنان از سال مالی قبل در پایان فروردین سال جاری می باشد .
رویداد بعدی ارسال اظهارنامه ارزش افزوده زمستان در پایان فروردین می باشد.سپس ارسال معاملات فصلی در 15 اردیبهشت می باشد.
لیست بیمه مربوط به هر ماه یکماه بعد ارسال می گردد. یعنی درپایان ماه اردیبهشت بیمه فرودین تنظیم و ارسال میگردد.
درپ
اومدم توی اتاق حسابدار خانم فاطمه جیم که نامه اشتغال به کار بگیرم برای بانک برم برای دسته چک!!!! و دقیق نمیدونم دارم چی کار میکنم؟ اون از دیشب که تا ساعت ۲ داغون و پر از درد و استرس بودم و هی از خواب مپریدم و الان بی هدف دنبال نامه هستم
سرمایه گذاری موفق نیازمند رعایت تعدادی قوانین و اصول است و هر کس از این قوانین پیروی کند می تواند به یک سرمایه گذار موفق تبدیل شود. البته بهتر است یادآور شویم سرمایه گذاری موفق بدون عیب و نقص غیرممکن است. آموزش بورس و مطالعه بازار تنها به شما کمک می کند تا با مدیریت سرمایه و کنترل ریسک میزان موفقیت خود را افزایش دهید. هر سرمایه گذاری موفق باید هر سال توان تحمل حداقل 10 درصد ضرر و شکست در بازار بورس را داشته باشد.
مثل هر چیز دیگری خوب و بد را با ه
اگر سوال چگونه در فیزیک کنکور موفق باشیم برای شما هم مطرح است مقالات زیر را بخوانید. بر روی لینک های زیر کلیک کنید تا مقالات خوبی را در زمینه موفق شدن در فیزیک کنکور، نحوه کسب درصد بالای فیزیک کنکور ، چگونگی مطالعه و تست زنی برای فیزیک کنکور و .... مطالعه نمائید.
در این مقاله در رابطه با اینکه چگونه فیزیک را 100 بزنیم
و در فیزیک کنکور موفق باشیم توضیحاتی ارائه می گردد. اگر می خواهید در
فیزیک کنکور عالی عمل کنید و حتی صد در صد بزنید مطالعه این مقا
چگونه با کمبود امکانات موفق شویم؟

کمبود امکانات گاهی از امکاناتی که داریم می توان امکان جدید خلق کرد اما گاهی حیفمون میاد و به همین دلیل نمی توانیم  برای موفقیت امکانی را ایجاد کنیم.پسر 10 ساله چینی که دست چپ خود را از دست داده بود و پدرش برای نجات او از افسردگی او را به یک استاد جودو معرفی می کند و او ماه اول با او بدنسازی کار کرد و در این مدت فقط یک تکنیک به او یاد داد ,روز مسابقه همه را شکست داد و برنده شد علت را پرسیدند او گفت وقتی ما مدت ه
سال اول دبیرستان رو تازه تموم کرده بودم. میخواستم برم هنرستان و معماری بخونم. رفتم پیش کسی که خیلی قبولش داشتم و یه جورایی اون روزا الگوم بود. گفتم: می خوام برم فنی حرفه ای و معماری بخونم. هرگز نگاه خشمگینش و اون جمله ای که بهم گفت رو فراموش نمیکنم. معلمم بود. من همیشه از نظر معلم هام باهوش بودم و اونا انتظار یه رتبه ی خیلی خوب ازم داشتن. بهم گفت: مگه همیشه سریع ترین راه بهترین راهه؟ تو چشمای عصبانیش نگاه کردم و گفتم نه. گفت: "پس میری ریاضی می خونی.
چگونه یک فروشگاه اینترنتی موفق راه اندازی کنیم؟چه ویژگی هایی در طراحی سایت فروشگاهی باید رعایت شود؟ شاید سوال خیلی از دوستانی که قصد راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی را دارند همین باشد. مطمئن هستم دغدغه بسیاری از افرادی که می خواهند فروشگاه اینترنتی داشته باشند این است که فروشگاه شان دقیقا باید چه شکلی باشد.چیدمان محصولات به چه شکلی باشد؟ فرایند خرید در فروشگاه اینترنتی آن ها به چه صورتی باشد؟ چه طور باید اعتماد سازی کنند؟ چگونه فروش محصول
✅برای حسابدار شدن چقدر ریاضی لازمه؟تحصیل در رشته حسابداری، یک راه عالی است که مطمئن شوید در مسیر یک شغل ثابت با فرصت های زیاد برای پیشرفت و ترفیع قدم برداشته اید. مهم نیست که وضع اقتصادی چگونه است، حسابداران همیشه مورد تقاضا هستند. اشتباه بسیاری از افراد که قصد ورود به رشته ی حسابداری دارند این است که تصور می کنند باید در ریاضیات عالی باشند. در حالی که همه چیز حسابداری در مورد اعداد است؛ و واقعا هیچ نیازی نیست که دانشجوی حسابداری در ریاضیات
تمام والدین دوست دارند فرزند آن‌ها به عنوان یک کودک باهوش و موفق شناخته شود. یک کودک باهوش در مدرسه دانش‌آموزی موفق و در جامعه فردی بدون مشکل خواهد بود. تربیت یک کودک باهوش و موفق، دوران بزرگ‌سالی او را هم به عنوان فردی پیشرو تضمین خواهد کرد. اما چگونه کودک باهوش داشته باشیم؟ تربیت یک کودک باهوش چقدر ساده است؟ پدر و مادر در مسیر تربیت فرزند خود چه موانعی را پیش رو دارند و با چه مشکلاتی مواجه خواهند بود؟ یکی از بزرگ‌ترین سوالات والدین میزا
حسابداری از جمله مشاغل ضروری هر کسب‌وکاری است. هر کسب‌وکاری بسته به حجم فعالیت، حداقل به یک حسابدار برای سروسامان بخشیدن امور مالی نیاز دارد. پس اگر شما در ابتدای مسیر انتخاب رشته و حرفه هستید و به حسابداری علاقه‌‌مندید؛ شک نداشته باشید که این حرفه آینده‌ شما را می‌سازد!
با عرض سلام و احترام خدمت شما عزیزان
در یک شرکت تولید مواد غذایی به تعداد 150نفر نیازمندیم 
به صورت پاره وقت و تمام وقت 
حقوق 1700 تا 5ملیون تومان
منشی - حسابدار- کارگر ساده-نگهبان- راننده
واتساب - تلگرام - پیامک - پاسخگو هستیم
09901500310

تجربه ویندور کومارا در باره آموزش حسابداری: من  در سال 1996 در تجارت 1 + 10 گواهینامه دریافت نمودم. در این کلاس، من چیزهای اولیه موضوع حسابداری که در پست فارغ التحصیلی خود در تجارت استفاده کرده بودم را به دست آوردم. در یادگیری و کار در این زمینه بیش از 12 سال سابقه دارم. از آنجا که، حسابداری موضوع مورد علاقه من در تجارت است و بنابراین این رشته را برای زندگی حرفه ای خود انتخاب کرده ام. چیزهای زیادی از این آموزش حسابداری آموخته ام که بطور خلاصه در "100
تجربه ویندور کومارا در باره آموزش حسابداری: من  در سال 1996 در تجارت 1 + 10 گواهینامه دریافت نمودم. در این کلاس، من چیزهای اولیه موضوع حسابداری که در پست فارغ التحصیلی خود در تجارت استفاده کرده بودم را به دست آوردم. در یادگیری و کار در این زمینه بیش از 12 سال سابقه دارم. از آنجا که، حسابداری موضوع مورد علاقه من در تجارت است و بنابراین این رشته را برای زندگی حرفه ای خود انتخاب کرده ام. چیزهای زیادی از این آموزش حسابداری آموخته ام که بطور خلاصه در "100
به نظر من دانشجوی موفّق کسی است که خوب درس بخواند؛ خوب تهذیب اخلاق کند و خوب به ورزش بپردازد. من برای دانشجوی موفّق، سه شاخص دارم. البته ممکن است یک جوان موفّق در خانه، معیارهای دیگری داشته باشد؛ یک کاسب موفّق، یک اداری موفّق، معیارهای دیگری داشته باشد؛ اما دانشجوی موفّق، به حیث دانشجویی، این است: باید خوب درس بخواند، به اخلاق و تهذیب نفس بپردازد، ورزش هم بکند. ۱۳۷۷/۰۲/۲۲

مالیات یکی از راههای کسب درآمد دولت و حکومت ها برای نگهداری و مدیریت کشور میباشد.ارتباط متقابل مردم و دولت به وسیله مالیات، یکی ازنشانه های دموکراسی به حساب میاید. امروزه دولت برای آنکه بتواند سهولت پرداخت در زمینه مالیات را برای مودیان فراهم کند روش اظهارنامه مالیاتی الکترونیکی را در نظر گرفته که مودیان محترم میتوانند به راحتی مالیات خود را پرداخت نمایند. ولی رعایت این نکته ضروری است که تنظیم اظهارنامه مالیاتی توسط یک کارشناس خبره حسا
بسیاری از افراد در جست‌وجوی راهکارهایی برای ازدواج موفق هستند و می‌خواهند بدانند که چگونه می‌توانند در زندگی مشترک خود، عشق، آرامش و صمیمیت بیشتری را تجربه کنند. امروزه علم روانشناسی با گسترش پژوهش‌های خود در حیطه زوج درمانی و خانواده درمانی می‌تواند تا حد بسیار زیادی به کمک افراد بیاید و آموزش‌های لازم را در این زمینه به زوجین ارائه دهد. راهکارهای گوناگونی مانند خودآگاهی، شناخت یکدیگر و مهارت‌های گفت‌وگوی موثر وجود دارد که می‌توا
کوچ ومهاجرت کاری سخت وپر از استرس است محلی که زندگی کرده اید را ترک میکنید وبه مکانی نا آشنا با کلی تغییر وارد میشوید پس با اطلاعات کامل پا در این مسید بگذارید

چقدر از مهاجرت به کانادا می دانید ؟
مهاجرت به کشوری که هیچ گاه در آن زندگی نکرده اید و اطلاعات کمی در مورد آن دارید کار بسیار پر ریسکی است .
در مورد مهاجرت به هیچ عنوان نباید احساسی تصمیم گرفت بلکه باید با تحقیق و پرس و جو تصمیمی منطقی و عاقلانه گرفت که در نتیجه ی آن پشیمانی به همراه ندا
همانطور که در ابتدای این مطلب گفته شد؛ حسابداری به عنوان یکی از رشته‌های تحصیلی پرطرفدار به‌حساب می‌آید که سالانه تعداد زیادی از دانشجویان در این رشته فارغ التحصیل می‌شوند. در واقع رسیدگی به امور مالی و حسابداری در هر مکانی وجود دارد و این کار را باید به کسانی سپرد که در اصول حسابداری، خبره باشند. در گذشته این امور در ارگان‌های مختلف معمولاً به دست کسانی انجام می‌شد که امور مالی را به صورت تجربی آموخته و شاید هم خیلی بر آن تسلط نداشتند.
کتاب: افراد موفق چگونه بر دیگران تاثیر می گذارند؟
نویسنده: جان سی مکسول
مترجم: گیتی شهیدی
انتشارات آرایان.
چاپ اول - 1395
جان سی مکسول را بدون شک باید یکی از پیامبران امروزی دانست. نویسنده ای وارسته و کاردان، کشیشی قدیمی و آموزگاری خیرخواه. کتاب های او پر از مهر و محبت و اندرزهای هوشمندانه و تاثیرگذار اند. کتاب مذکور نیز به همین منوال.
نگاهی به سرفصل ها و زیر مجموعه های آنها بخودی خود خواننده را سیراب می سازند و خواننده از این همه نیک اندیشی توأم
دوستان کنکور تجربی که فردا آزمونتون هست با اعتماد به نفس بالا آزمون بدید و خودتون و باور کنید
دوست گلم نیلوفر جان میدونم داغ دیده ای اما برات بهترین ربته رو آرزو میکنم و امیدوارم اعتماد به نفست رو از دست ندی دوستم و موفق باشی❤باورت دارم خودت هم خودت و باو کن خواهر جان❤
فرزانه جان شماهم همینطور موفق باشی مهربونمباورت دارم خودت هم خودت و باوز داشته باش و با اعتماد به نفس بهترین رتبه کنکورت و بده و موفق باش ❤
عاشقتونم دو تا خواهر گلم موفق باشی
در رده‌بندی مشاغل سخت حسابداری در رتبه پنجم قرار دارد و این به معنای حساسیت این حرفه در بقای هر کاری است. از طرفی حسابداری در لیست فهرست اولیه مشاغل پردرآمد دنیا نیز به‌‌شمار می‌آید. شاید یک حسابدار همانند پزشک و یا خلبان با جان افراد کاری نداشته نباشد ولی اطمینان از وضعیت مالی هر شرکت و یا هر فردی در ذهن توانمند و با خرد اوست که انجام می‌پذیرد.
کتاب صوتی 9 مرد موفق 90 رمز موفقیت

دانلود فایل

در شنوتو به گنجینه ای از پادکست ها، آلبوم های موسیقی ...
کتاب صوتی 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت اثر ماهنامه شبکه - نوارwww.navaar.ir › کتاب های صوتی › مدیریت و موفقیت رتبه: ۴ - ‏۸۷ رأیکتاب صوتی 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت اثر ماهنامه شبکه . بهترین و جدید ترین کتاب های صوتی را دانلود کرده و در کامپیوتر، تبلت و یا موبایل خود گوش نمایید.
دانلود کتاب صوتی 9 مرد موفق 90 رمز موفقیت | رازهای موفق
دانلود کتاب صوتی 9 مرد موفق 90 رمز موفقیت

دانلود فایل

در شنوتو به گنجینه ای از پادکست ها، آلبوم های موسیقی ...
کتاب صوتی 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت اثر ماهنامه شبکه - نوارwww.navaar.ir › کتاب های صوتی › مدیریت و موفقیت رتبه: ۴ - ‏۸۷ رأیکتاب صوتی 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت اثر ماهنامه شبکه . بهترین و جدید ترین کتاب های صوتی را دانلود کرده و در کامپیوتر، تبلت و یا موبایل خود گوش نمایید.
دانلود کتاب صوتی 9 مرد موفق 90 رمز موفقیت | رازهای موفقیتwww.takbook.co
آخ مادر، مادر، چگونه توانستی این همه رنج را تاب بیاوری و دیوانه نشوی؟ چگونه صدای شکستن استخوان‌هایت را شنیدی و دم برنیاوردی؟ چگونه پسرِ شیرخواره بر دوش به دیدار مردت رفتی که آن‌سوی میله‌ها از درد شلاق‌های شب، می‌نالید؟ چگونه لب به شکوه نگشودی؟ چگونه روزگار، زخم بر زخمت افزود و تو تاب آوردی؟ چگونه آخر؟ چگونه آن همه زخم ِ زبان و توهین را نادیده انگاشتی و انگار نه انگار برخاستی و روز از نو ادامه دادی این زندگی را؟ چگونه به این انباشت انبوه

ذهن قدرتمند از ویژگی های همه افراد موفق است. بعضی از مردم آن را ثبات شخصیت وبعضی دیگر آن را ثبات کاری می نامند. هر نامی که به آن می دهید، در حقیقت ذهنیت قوی یک ویژگی است که تاثیرگزارترین افراد جهان - چه کارآفرینان، رهبران، نوازندگان و ورزشکاران - به آن معتقد هستند.
ذهن قدرتمند از واجبات موفقیت است. قدرت واقعی ذهن ترکیبی از آگاهی، تمرکز و انعطاف پذیری است. ذهنیت قوی چیزی است که به شما امکان می دهد که به جای افکار منفی روی نیت خود متمرکز شوید. ای
اخیرا موسسه قرآنی شیفتگان وحی کانالی تحت عنوان  «خانواده موفق» افتتاح نموده است ؛هدف از تشکلیل این کانال اهمیت نهاد بسیارمهم خانواده در اجتماع وبازگویی نقش خانواده در جامعه و بیان آسیبهای خانوادگی و راهکارهای مقابله با آن است ،
لطفا از طریق این لینک وارد شویدخانواده موفقhttps://eitaa.com/joinchat/1933770797C7147a2e9b1
کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین بازگشت پول)

دانلود فایل

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین ...efileforosh.ir › 2019/12/12 › کتاب-چگونه-هر-شخصی-را-عاشق-خود-کن...۲۱ آذر ۱۳۹۸ - کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین بازگشت پول) ... بعضی افراد به سایت شاهین زند با نام نوین بینش پیام ارسال می کنند و ...
کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین ...tesar.loxblog.com › post › کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم (...کتاب چ
اینکه چگونه شغل پیدا کنیم سؤالی است که در بازه سنین نوجوانی و جوانی برای هر فردی پیش می‌آید. همه ما به دنبال این هستیم که شغل مناسب داشته و به واسطه همین شغل زندگی عادی و بدون دغدغه مالی را سپری کنیم. اما مسئله‌ای که وجود دارد این است که هر فرد نمی‌تواند در هر شغلی موفق باشد. از سوی دیگر هر فردی که قصد انتخاب رشته مورد علاقه دانشگاه را دارد، اولویت اصلی وی این است که بتواند وارد شغل مناسب این رشته شود. پس تکلیف کسی که هیچ تجربه‌ای از بازار کا
کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کنیم

دانلود فایل

کتاب چگونه دیگران را شیفته خود کنیم اثر برایان تریسی ...www.30book.com › Book › چگونه-دیگران-را-شیفته-خود-کنیم-برا...خرید اینترنتی و آنلاین کتاب چگونه دیگران را شیفته خود کنیم نوشته برایان تریسی و ترجمه رضا عرب از نشر دانشگاهیان، در فروشگاه آنلاین کتاب ۳۰ بوک. کتاب ...
کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کنیم Pdf | OpenStreetMapwww.openstreetmap.org › user › کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کن...کتاب چگونه دیگرا
آنچه یک حسابدار حرفه‎ای باید بداند شامل مجموعه‎ای از مهارت‎ها، اطلاعات و استانداردهای حسابداری
و قوانین است. هر چند با توجه به ماهیت شغل حسابداری و نوع واحد تجاری که
یک حسابدار در آن فعالیت دارد نمی‎توان به طور دقیق و کامل همه آنچه را که
یک حسابدار موفق باید از آنها اطلاع داشته باشد را مشخص نمود اما میتوان
مهمترین این موارد را مشخص نمود.
این موارد در رشته حسابداری بسیار مهم بوده و مشخصات بارز افراد موفق در
زمینه حسابداری (از نظر جایگاه
آنچه یک حسابدار حرفه‎ای باید بداند شامل مجموعه‎ای از مهارت‎ها، اطلاعات و استانداردهای نرم افزار حسابداری  و قوانین است. هر چند با توجه به ماهیت شغل حسابداری و نوع واحد تجاری که یک حسابدار در آن فعالیت دارد نمی‎توان به طور دقیق و کامل همه آنچه را که یک حسابدار موفق باید از آنها اطلاع داشته باشد را مشخص نمود اما میتوان مهمترین این موارد را مشخص نمود.
این موارد در رشته حسابداری بسیار مهم بوده و مشخصات بارز افراد موفق در زمینه حسابداری (از نظ
کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کنیم تضمینی

دانلود فایل

کتاب چگونه دیگران را شیفته خود کنیم اثر برایان تریسی ...www.30book.com › Book › چگونه-دیگران-را-شیفته-خود-کنیم-برا...خرید اینترنتی و آنلاین کتاب چگونه دیگران را شیفته خود کنیم نوشته برایان تریسی و ترجمه رضا عرب از نشر دانشگاهیان، در فروشگاه آنلاین کتاب ۳۰ بوک. کتاب ...
کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کنیم Pdf | OpenStreetMapwww.openstreetmap.org › user › کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کن...کتاب چگونه
تنها دوستش، همان که به سرش قسم می خورد و بارها جامه برایش چاک کرده بود، همان که حکم برادری برایش داشت، همان که سه سالِ تمام در یک اتاق در شرکت حسابدار بودند؛ حال هم دزد شده بود هم دشمن!صبح پنج شنبه ۱۳ اسفند، شمشیر را از رو بست. وعده ی این که "به رئیس چیزی نگو نصف نصف می زنیم به جیب" را بوسید و گذاشت کنار. ترسش را بلعید و چشمش را بر روی تمام وعده و وعیدها بست. او دزد نبود پس دلیلی هم نداشت که با یک دزد کنار بیاید. می خواهد رفیقش باشد که باشد! اصلا برای
خدمات حسابداری

تحریر دفاتر قانونی

تنظیم و ارسال اظهار نامه مالیاتی

تنظیم و ارسال اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده و صورت معاملات فصلی

نصب راه اندازی و آموزش نرم افزارهای مالی

تبدیل سیستم دستی مالی به مکانیزه

تهیه صورتهای مالی و تجزیه و تحلیل صورتها  و نسبتهای مالی

تهیه لوایح و دفاعیات مالیاتی و تامین اجتماعی

تهیه لیست حقوق و ارسال لیست بیمه و مالیات حقوق

ثبت سند حسابداری (جاری و معوقه)

مشاوره در
این روزا موضوع بیشتر بحث ها ، موفقیت در بورس است. فعالان قدیمی بازار بورس حتما میدانند که بورس همیشه اینطور پربازده و پرسروصدا نبوده و تقریبا از اواسط سال 91 بود که بازار بورس بازدهی خوبی را نصیب سرمایه‌گذارا کرد.
در ابتدا در یک جمله این را بگوییم که برای رسیدن به آزادی مالی و به دست آوردن ثروت از طریق بورس ، حداقل 10 درصد از درآمدتان را (هرچقدر هم که کم باشد) سهام بخرید و سرمایه‌گذاری کنید.
همان ابتدا باید پولی که برای سرمایه‌گذاری (خرید سها
دانلود کتاب طراحان چگونه می اندیشند فارسی  

دانلود فایل 

دانلود کتاب طراحان چگونه می اندیشند How Designers Think ...archibook.blog.ir › دانلود-کتاب-طراحان-چگونه-می-اندیشند-How-Desi...۱۴ شهریور ۱۳۹۴ - نام کتاب : How Designers Think The Design Process Demystified نویسنده : Bryan Lawson ویرایش : 4 سال انتشار : 2005 فرمت : PDF تعداد صفحه ...
دانلود کتاب طراحان چگونه می اندیشند فارسی :: دانلود کتابdownload-book-ketab2.blog.ir › دانلود-کتاب-طراحان-چگونه-می-اندیش...دانلود رایگان کتاب طراحان چگونه می ان
کارآموزی مزخرفم تموم شد.واقعا دوست داشتم همشو آزمایشگاه باشم،ولی بخشای دیگه هم رفتم که به نظر خودم کار مفیدی نکردم.و من با هر عملی که مفید نباشه و خنثی باشه مشکل دارم و عصبی میشم.اینم یه نوع درسه دیگه:تقویت اعصاب،عصبی نباش،اگر اوضاع بر وفق مراد نبود چه کنیم؟از تجربیاتی که کسب کردم بگم براتوووون:۱.چگونه با آتش و الکل حرکات نمایشی انجام دهیم؟۲.چگونه شربت های خانگی درست کنیم؟۳.در محیط کاری مردانه چگونه خود را موفق نشان بدهیم؟۴.چگونه از زیر (بی

چگونه زندگی شادتری داشته باشیمبه راستی چگونه زندگی شادتری داشته باشیم. ما در اینجا چند راهکار ساده و موثر برای شاد زندگی کردن و در عین حال سالم تر بودن برایتان عرضه کرده ایم امیدوار هستیم برایتان مفید باشد. برای اینکه در این امر موفق باشید تنها باید نگاهتان را به زندگی تغییر دهید و در عین حال عادت های جدید و مثبت در خود به وجود بیاورید. بیایید با خود قرار بگذارید که مثلا تا سال آینده به این مهم دست پیدا خواهم کرد و در نتیجه  شادتر و سرحال تر

آموزش حسابرسی و انواع آن
آموزش حسابرسی و انواع آن به شما کمک می کند تا به بازار کار وارد شوید و در کار به مشکل برنخورید.
حتما دقت کردید که وقتی وارد هر شرکت و موسسه ای میشود اتاقی به نام اتاق حسابداری وجود که  کلیه عملیات مالی را مدیریت میکند اما نیاز شرکت خصوصا شرکت های که تراکنش مالی بالایی دارند به داشتن یک حسابدار محدود نمیگردد چرا که احتمال به وجود آمدن اختلافات مالی در یک شرکت وجود دارد و آنجاست که لزوم وجود یک حسابرس در شرکت احساس میش
موضوع سمینارهای جول اوستین چیست؟۱- دشمنان شما باعث رشد شما هستند
۲- آمادگی در مسیر رسیدن به هدف
۳- خارج کردن افکار منفی از ذهن
۴- مهم قلب شماست که با خدا باشد
۵- چگونه با آرامش و بدون نگرانی زندگی کنیم؟
۶- چگونه به راحتی به دیگران وابسته نشویم؟
۷- چگونه بر خستگی و ناامیدی غلبه کنیم؟
۸- چگونه بتوانیم هر شرایطی را تحت کنترل خود درآوریم؟
۹- همه چیز از قبل برای شما مهیا شده است
۱۰- چگونه از قدرت کلام مان در زندگی به نفع خود استفاده کنیم؟
۱۱- چطو
چگونه یک کسب‌وکار خانگی موفق داشته باشیم

آیا شما از آن دسته افرادی هستید که اجاره‌ی یک فضای اداری و استخدام نیروی کار را مانع بهره‌وری می‌دانید؟ ترجیح می‌دهید کسب و کار خود را داشته باشید و از منزل خود به تنهایی و یا به همراه یک شریک آن را اداره کنید؟اگر جواب شما مثبت است، شما تنها نیستید. بر اساس آمار اعلام شده توسط اداره‌ی آمار آمریکا، بیش از ۲۳ میلیون شرکت بدون کارمند در آمریکا فعالیت می‌کنند.
ادامه مطلب
انواع ازدواج موفق همراه با یک گزینۀ اضافی
می‌خواهم از شما بپرسم که آیا واقعاً به دنبال یک ازدواج موفق می‌گردید؟ پس باید بیخیال تمام آن حرف‌ها و آدم‌هایی بشوید که می‌گویند باید چه کار کنی و چه کار نکنی. البته یادگرفتنِ برخی موضوعات و پیش گرفتن‌شان اصلاً اشکالی ندارد، چرا که به هر حال ارزش خود را در جایگاه خود دارند، اما ممکن است عواملی حتی بنیادی‌تر از این‌ها، برای موفقیت در ازدواج وجود داشته باشند.

ادامه مطلب
مقدمه
برتراند آرتور ویلیام راسل (زاده‌ی ۱۸ می ۱۸۷۲ – درگذشته‌ی ۲ فوریه ۱۹۷۰). ریاضیدان، منطق‌دان و فیلسوف بریتانیایی بود که آثارش در مورد تحلیل منطقی، فسلفه‌ی قرن بیستم را تحت تاثیر قرار داد. برتراند راسل که موفق به کسب جایزه‌ی نوبل نیز شد، در گفتاری کوتاه با عنوان «چگونه از عقاید احمقانه بپرهیزیم؟»، به روشنی به آسیب شناسی آفات تعصب، جزم و جمود، پیش‌داوری و …. در باورهای آدمی می‌پردازد. برای پرهیز از انواع عقاید احمقانه‌ای که نوع بشر
مقدمه
برتراند آرتور ویلیام راسل (زاده‌ی ۱۸ می ۱۸۷۲ – درگذشته‌ی ۲ فوریه ۱۹۷۰). ریاضیدان، منطق‌دان و فیلسوف بریتانیایی بود که آثارش در مورد تحلیل منطقی، فسلفه‌ی قرن بیستم را تحت تاثیر قرار داد. برتراند راسل که موفق به کسب جایزه‌ی نوبل نیز شد، در گفتاری کوتاه با عنوان «چگونه از عقاید احمقانه بپرهیزیم؟»، به روشنی به آسیب شناسی آفات تعصب، جزم و جمود، پیش‌داوری و …. در باورهای آدمی می‌پردازد. برای پرهیز از انواع عقاید احمقانه‌ای که نوع بشر
پشت هر تلاشی موفقیت است. هر کسی که تلاش می‌کند در نهایت موفق می‌شود. بعد از جام جهانی و گرفتن پنالتی رونالدو بود که سایت‌ها، روزنامه‌ها و تلویزیون و همه جا پر شده بود از اینکه علیرضا بیرانوند سختی کشید و موفق شد. دائم از این صحبت می‌شد او در میدان آزادی می‌خوابید، رفتگری می‌کرد، در پیتزافروشی کار کرد اما در نهایت موفق شد.
راستش اگر چند سال پیش بود من هم همین حرفها را می‌زدم ولی الان دیگر کمی محتاط‌تر شده‌ام. شاید با بیشتر زندگی کردن و دی
از صبح ساعت ۸ با حبیب بودم رفتیم دولت آباد میخواستم دانشگاه ثبت نام کنه برای لیسانس بهش گفتند برای مهارت لیسانس داشته باشی بهتر هست بجز اون هم رفتیم برای تمدید دفترچه بیمه مون از طرف شرکت مون گفت لیست تون رد نشده الان حسابدار شرکت میگه نه باید بری شعبه ۵ تا تمدید بشه!!!!! بعدش رفتیم سپاهان شهر دانشگاه من حبیب با مسئول حرف زد که ببین میذارند من برم اون ۳۰ واحد درس رو پاس کنم گفت نه باید کنکور بده!!!! خودم موندم چرا از صبح تا حالا روی موتور نشستم و د
من در حال حاظر حدود 11 سالی هست که توی این شرکت به عنوان حسابدار مشغولم. خب اوایل که حسابدار نبودم یه دانشجوی ترم 2 حسابداری که مجبور بودم به خاطر کار شرکت بیشتر کلاس ها رو پنجشنبه و جمعه ها بگیرم و به هر صورتی که بود کارشناسی رو تمام کنم و دیگه هم سمت درس و ادامه تحصیل نرم. توی شرکت هم خبری از حسابدار ارشد نبود که فقط پایان هر سال یه آقایی میومد حسابها رو میبست و اظهارنامه رد میکرد و میرفت بدون اینکه بخواد از فوت و فن های حسابداری و اداره دارایی
راز موفقیت چیست؟
اگر زندگی افراد موفق را دنبال کنیم به نکات قابل تاملی برخورد می کنیم . اولین و اساسی ترین خصوصیت افراد موفق، پشتکار است. این افراد از شکست نه تنها نا امید نمی شوند بلکه هر شکست برایشان درسی جدید است. شکت نشان دهنده ایرادات است و با رفع آنها مسیر صحیح یافته می شود. در بسیاری مواقع ایده ای درست با مسیری اشتباه به شکست می خورد. لذا اگر بازخوانی صحیحی صورت پذیرد آنگاه در انتخاب راه درست تجدید نظر می شود.
داشتن شبکه ای قوی از دوستان
ایرانیا! در این شبِ بی‌دَر چگونه‌ای؟از ظالمی به ظالمِ دیگر چگو‌نه‌ای؟!‌ای خسته از تعفّنِ شاهانِ سلطه‌ور!حالی در این فضای معطر چگو‌نه‌ای!‌ای شانه‌ات سبک شده از رنجِ تاج و تخت!امروز زیرِ پایه‌ی منبر چگونه‌ای؟!‌از کشتیِ شکسته رها کرده خویش را،بر تخته‌پاره مانده شناور چگونه‌ای؟!‌ای گاوِ چاقِ خویش به دَر بُرده از مسیل!با هفت گاوِ گُشنه‌ی لاغر چگونه‌ای؟!‌ای از قفس پریده به شوقِ رهاشدن!در باغ با شکستگیِ پر چگونه‌ای؟!‌هان ای زنِ گُری
یکی از مهمترین و ساده ترین مفاهیمی که بنظر حقیر باید در تمام کارها به آن توجه داشته باشیم این است که چطور منابع را به کارها و فعالیت ها تخصیص می دهیم.
اگر ما می خواهیم در کسب و کار موفق شویم، اگر می خواهیم در رشد علمی موفق شویم، اگر می خواهیم در زندگی شخصی موفق شویم، اگر می خواهیم در رشد معنوی و خودسازی موفق شویم، اگر می خواهیم در روابط خانوادگی و فردی و اجتماعی موفق شویم، اگر می خواهیم در میدان مبارزه موفق شویم و خلاصه برای هر موفقیتی باید به
 ﻭﻗﺘ ﺩﺭ ﺧﻮﺍﺏ ﺩﺪ ﻪ ﻓﺮﺷﺘﻪ ﺍ ﺑﻪ ﺍﻭ ﻔﺖ: ﺍﺯ ﺷﺸﺼﺪ ﻫﺰﺍﺭ ﺣﺎﺟ ﺴ ﺣﺎﺟ ﻧﺴﺖ، ﻣﺮ ﻋﻠ ﺑﻦ ﻣﻮﻓﻖ، ﻔﺸﺮ ﺩﺭ ﺩﻣﺸﻖ ﻪ ﺑﻪ ﺣﺞ ﻧﺎﻣﺪ. ﻋﺒﺪﺍﻟﻠﻪ ﺑﻪ ﺩﻣﺸﻖ ﺭﻓﺖ ﻭ ﻋﻠ ﺑﻦ ﻣﻮﻓﻖ ﺭﺍ ﺩﺪ ﻪ ﺎﺭﻩ ﺩﻭﺯ ‏(ﻨﻪ ﺩﻭﺯ، ﺗﻌﻤﺮ ﻭ ﻭﺻﻠﻪ ﺮﺩﻥ ﻔﺶ ﻫﺎ ﺧﺮﺍﺏ ﻭ ﺎﺭﻩ‏) میکند
ادامه مطلب
شما زمانی می تونی کارمند خوب و متخصص باشی که دانش کافی داشته باشی!
دانش شما کاملا با میزان درامد شما متناسب است...
درآمد بالا میخوای دانش خودت و بالا ببر
دانش شما بزرگترین دارایی شماست...
باید در حوزه خودت حرفه ای بشی...
امروزه بازار کار حسابداری بیشتر از هر حرفه ای شده چون نیاز بازار به حسابدار زیاد شده حتی افراد غیر مرتبط در این رشته به راحتی بدون داشتن دانش قبلی می تونن وارد بازار کار حسابداری بشن
ما به شما این تضمین و میدیم که بتونی به راحتی
یکی از مشخصات بارز افراد موفق (از نظر جایگاه شغلی و اجتماعی و همچنین درآمد) در مرحله اول آشنایی و پس از آن تسلط کافی به قوانین و استانداردهای مرتبط به شغل خود می باشد. این مورد تا حدی مهم است که حتی گاهی باعث می شود شخصی با تجربه کاری بیشتر در قیاس با شخص کم تحربه تری که به قوانین آشنایی یا تسلط کافی دارد در رتبه پایین تری قرار داشته باشد و حتی درآمد کمتری نیز نصیب وی شود.
این مورد در رشته حسابداری که ما در آن فعالیت داریم اهمیت بسیار بیشتری دارد
چگونه در محل کار تبدیل به فردی مهم شویم؟
تا به حال دقت کرده اید که برخی از افراد درمحل کار محبوب تر و موفق تر هستند به نظر شما رمز موفقیت این افراد چیست و چرا می توانند جلسات کاری را به نفع خود تغییر دهند؟
 گاهی می توان با چند راهکار رفتاری ساده در محل کار به فردی مقتدر و در عین حال محبوب و مهم تبدیل شد:
_اطلاعات شغلی خود را به روز کنید
_خوش مشرب ولی مودب باشید
_به حقوق همکاران خود احترام بگذارید
_پشت همکاران خود بایستید
_با دانش صحبت کنید
_به ظاهر
قانون جذب چیست؟ | بهترین روانشناس |  فروش موفق | ترفند های بازاریابی عصبی | استفاده از تجسم خلاق | مشاور کسب و کار | مشاور کودک و نوجوان |  درمان استرس و اضطراب | درمان وسواس | درمان افسردگی | افزایش فروش | افزایش فروش محصولات | قدرت باور نکردنی تلقین | قانون جذب ثروت | بازاریابی عصبی چیست؟ | تغییر باورها | قانون درخواست | قانون مدارها | قانون فرکانس |  | مشاور فروش محصولات | جهش کوانتومی | جذب خواسته ها | شکرگزاری | کارآفرینی | فروش موفق | رازه
اغلب مردم به دنبال پیشرفت و موفقیت هستند و به دنبال شخصیت بهتری می گردند اما از جهت ترقی و پیشرفت هیچ گونه اطلاعی ندارند و از ویژگی های افراد موفق بی خبرند. اگر شما هم می‌خواهید یک انسان موفق باشید می‌توانید از عادت‌های آن‌ها که در این مقاله ذکر می شود، الگو بگیرید و در خود پرورش دهید تا در زندگی خود به خوشبختی برسید.
ادامه مطلب
اغلب مردم به دنبال پیشرفت و موفقیت هستند و به دنبال شخصیت بهتری می گردند اما از جهت ترقی و پیشرفت هیچ گونه اطلاعی ندارند و از ویژگی های افراد موفق بی خبرند. اگر شما هم می‌خواهید یک انسان موفق باشید می‌توانید از عادت‌های آن‌ها که در این مقاله ذکر می شود، الگو بگیرید و در خود پرورش دهید تا در زندگی خود به خوشبختی برسید.
ادامه مطلب
پاورپوینت آموزش همسرداری و ازدواج موفق فرمت فایل دانلودی: .pptxفرمت فایل اصلی: pptxتعداد صفحات: 46حجم فایل: 18990قیمت: 3000 تومانبخشی از متن:چگونه فرد مقابل خود را بشناسیم؟مقدار ارتباطی که شما برای شناخت نیاز دارید، باید در دو حالت تعریف شود:عمق رابطهو مدت زمان رابطه
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

عملیات های محدود نیمه اول سال 1360 جنگ را از بن بست خارج کرد. می گویند انسان های موفق بن بست نمی شناسند؛ یا راه را می یابند یا راه را می سازند. حسن  باقری را می توان در زمره این افراد دانست.

ملاقات در فکه (زندگی نامه شهید باقری) ص 133

ادامه مطلب
ادامه مطلب
برکت کارت حسابدار خانگی شما

خیلی از ما ها دوست داریم بدونیم در ماه مخارج خانوادمون به چه شکله مثلا چقدر
خرج گوشت  و مرغ میکنیم چقدر خرج میوه و
مواد غذایی میکنیم..... اما هیچ وقت تا حالا حوصلشو نداشتیم که بشینیم اینها رو
حساب کنیم .

برکت کارت به شما قدرت مدیریت مخارج خانوادتون رو میده یعنی
اخر ماه میتونی ببینی که چقدر و کجاها پولتو خرج کردی و این امکان رو برات فراهم
میکنه که بتونی پس انداز داشته باشی پس:

برکت کارت یک شبکه ی خرید اعتباریه برای
مراحل انجام یک فروش موفق
فروش به زبان ساده، مبادله اطلاعات بین فروشنده و خریدار است. یک فروشنده خلاق و ماهر کسی است که به بهترین نحو بتواند اطلاعات مربوط به نیاز مشتری را کسب کند و سپس اطلاعات مربوط به محصول خود را در اختیار وی قرار دهد. به بیان دیگر فروشنده نخست نیازهای خریدار را شناسایی و تجزیه‌و‌تحلیل می‌کند، سپس خصوصیات و مزایای استفاده از محصول را به اطلاع خریدار می‌رساند، به سوال‌ها و انتقادهای وی پاسخ می‌‌دهد و در نهایت قرارداد
کاربران و دانش پژوهان گرامی در این بخش پاورپوینت جامع و کامل کتاب طراحان چگونه میاندیشند در 41 اسلاید قابل ویرایش با کیفیت عالی آماده دانلود جهت استفاده شما عزیزان قرار گرفته است.

دانلود فایل 

کتاب طراحان چگونه می اندیشند.دانلود کتاب طراحان چگونه میاندیشند.خرید کتاب طراحان چگونه می اندیشند.کتاب طراحان چگونه می اندیشند pdf.قیمت کتاب طراحان چگونه می اندیشند.کتاب طراحان چگونه می اندیشند برایان لاوسون.پاورپوینت کتاب طراحان چگونه می اندیشن
روزی که خودم دنبال این مطلب بودم واقعا وقتی دیدم مطلبی نیست ناامیدترشدم.
یعنی راهی برای موفقیت در شرطبندی نیست؟ داستانم رو نمیخام بگم فقط اینو
میگم که مجبور شدم دست به دزدی از خانواده حتی بزنم تا بتونم.جبران باخت
هایم رو کنم ولی فایده ای نداشت.
چگونه در شرطبندی موفق باشیم
چگونه با وبلاگ نویسی و تولید محتوا کسب درآمد کنم: دانلود

چکونه طراح پنوماتیک شوم: دانلود

چگونه طراحی دکور کنیم: دانلود

چگونه به مطالعه علاقمند شوم: دانلود

چگونه وبلاگ نویسی را شروع کنم: دانلود

چگونه به منظور رتبه گرفتن در گوگل محتوای سبز بنویسم: دانلود
استقلال تهران ملقب به کیسه در سال 92 . بازی ای با العین داشت . این بازی در مرحله ی خذفی بود و در ورزشگاه العین بود . در بازی رفت استقلال موفق شد با نتیجه ی 2-1 العین را ببرد اما در بازی رفت اتفاقی عجیب افتاد . استقلال به مساف العین رفت انها در لاک دفاعی بودند که 6 گل از العین دریافت کرد و استقلال در تاریخ محو شد و عمر عبدالرحمان بابای استقلالی ها شد 
حقوق و دستمزد چیست و چگونه محاسبه می شود؟

فرآیند آماده سازی لیست های حقوق و دستمزد و تعیین مبلغ خالص قابل پرداخت به پرسنل می تواند یکی از مهمترین وظایف حسابدار حقوق و دستمزد باشد. در نتیجه آشنایی با این فرآیند برای هر حسابداری از ضروریات است.

با توجه به اهمیت حقوق و دستمزد برای صاحبان کسب و کار و همچنین پرسنل مسئله ی محاسبات حقوق و دستمزد همواره یکی از مهمترین مباحث در حرفه حسابداری بوده است.
اگر شما در کسب و کارتان حداقل دارای چند پرسنل ه
کتاب ساختمان ها چگونه عمل میکنند نوشته ادوارد الن یکی از کتاب های مرجع برای کنکورست این کتاب رو ازون جهت توصیه میکنم حتما بخونیدش که تغریبا 90 درصدش درمورد دروس فنی سازه تنظیم شرایط صوت و نور و تاسیسات و ...است. و میشه گفت درمورد همچی توش توضیح داده و میشه بعنوان ی درک کلی و عمومی از همه ی دروس فنی مطالعش کنی.و حتی مطالبی در مورد درک عمومی معماری درش وجود داره... حتما بخونیدش...موفق باشید.ع گ

اسرار سرمایه گذاران موفق چیست؟ در این مقاله قصد داریم ۱۱ عادت افراد موفق که به مدیریت استراتژیک دارایی‌ها و کسب بازده‌های عالی منجر می‌شود، بپردازیم. این نکات به سرمایه گذاران کمک خواهد کرد تا سرمایه خود را به روشی بهتر و کارآمدتر مدیریت کنند.

۱- ایجاد یک تعهد الزام‌آور
سرمایه گذاران برای ایجاد تعهدی الزام‌آور، می‌توانند از سه روش استفاده کند:
به کارگیری روش “تخصیص دارایی استراتژیک ” که به معنای طراحی مجدد ترکیب سبد دارایی‌ها به من
در پست های اخیر به این موضوع اشاره شد که قانون جذب چگونه کار می کند ولی ما باید بدانیم که مهمترین چیز خواستن است که چگونه بخواهیم قانون جذب تمام فعل های منفی را مثبت میکند یعنی اگر شما بگوید من دیر نمی‌رسم دیر خواهید رسید این مهم است که چگونه جمله های خود را درست کنیم در پست‌های دیگر جملاتی را به شما می‌گویند که گفتنش تاثیر بسیاری در زندگی شما دارد این جملات را تکرار کنید تا قانون جذب را فرا بخوانید.
به امید دیدار با ما همراه باشید. 
10 قدم تا داشتن زندگی موفق
داشتن زندگی موفق و شاد بسیار لذت بخش است اما برخلاف عقیده اشتباه بسیاری که تنها پول و ثروت را عامل آن می دانند افراد موفق دلایل دیگری برای این مسئله بیان می کنند.
زندگی خوب چیست؟ شادی چه معنایی دارد؟ موفقیت واقعی یعنی چه؟ این ها و سوالات دیگری که برای داشتن یک زندگی خوب در ذهن نقش می بندد را می توانید با 10 راه کار طلایی برای داشتن زندگی خوب که نتیجه مطالعات بسیار است و در سایت فوربز منتشر شده است پاسخ دهید.
1- نسبت به ز
شهرهای توریستی از همه حیث مورد ارزیابی قرار می
گیرند و آن دسته از شهرها موفق خواهند بود از پتانسیل گردشگری خوب و همکارای بخش
های مختلف به نحو صحیح بهره می برند. یکی از شهر های توریستی موفق، شیراز است که
همه ی قسمت های مرتبط با گردشگری آن، موفق بوده اند. برای مثال هتل های شیراز به
عنوان بخشی مهم و یکی ازرئوس مورد توجه گردشگری، میهمان نوازی و ارائه خدمات را به
حد اعلا اجرا نموده اند و رضایت مسافران همواره به طور روز افزون بازتاب عملکرد
صحیح این

DDB یکی از سه شبکه تبلیغاتی بزرگ گروه بازاریابی اومنیکام (Omnicom) در آلمان است که در رتبه‌بندی جهانی ازجمله آژانس‌های موفق تبلیغاتی شمرده می‌شود. این شرکت در سال ۱۹۴۹ توسط بیل برندباچ، ند دوئل و مک دن تاسیس شد و با داشتن یک تیم خلاق تبلیغاتی، در مدت‌زمان کوتاهی به یکی از مشهورترین شرکت‌های بازاریابی جهان تبدیل شد؛ به طوری که نظر بسیاری از برندهای معروف را به خود جلب کرد.
ادامه مطلب

نکات ضروری برای شروع زندگی مشترک موفق ( بخش دوم)

زندگی مشترک در ابتدا، با تمام سختی‌هایی که برای انتخاب همسر دارد، بسیار آسان است اما اگر از یک زندگی مراقبت نشود، قطعا آسیب خواهد دید. این مراقبت باید به صورت دوطرفه باشد؛ هر دو طرف باید مراقب رفتار خودشان و احساس طرف مقابل باشند و بدانند هر دو مسئول حفاظت از زندگی مشترکشان هستند.
ادامه مطلب
خواندن کتاب ما چگونه ما شدیم و مطلب ما چگونه ما شدیم را مفید می دانم. 
اینکه ما چگونه ما شدیم را از دیدگاه دیگری نیز نگاه می کنم. چرا ما پس از این همه تاریخ و سابقه تبدیل به افرادی شده ایم که جلوی قدرت به راحتی سر خم می کنیم. چرا اگر رئیس ما هر چه دلش خواست گفت را به راحتی قبول می کنیم و در ضمن تعریف و تمجید هم از وی می کنیم؟

اینکه شرایط اقتصادی بسیار خراب است و نیاز به کار داریم درست است ولی آیا ما هیچگونه ارزش انسانی برای خود قائل نیستیم؟

ادا
ازدواج و انتخاب
یک مهارت است و رابطه مستقیم با یکدیگر دارند. به این صورت است که انتخاب
موفق
منجر به ازدواج موفق
و ازدواج موفق منجر به امتداد موفق می‌شود. در واقع ازدواج موفق ساختنی است. برای ساختن و رسیدن به ازدواج
موفق  باید اول معنای ازدواج موفق را
بدانیم. ازدواج موفق ازدواجی است که دائما در حال رشد باشد و از ارزش‌های
آن چیزی کم نشود. هنگامی که احساس کردیم امنیت داریم، مورد عشق و علاقه قرار
گرفته‌ایم و می‌توانیم با یکدیگر ارتباط کلامی
خو

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها