نتایج جستجو برای عبارت :

استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی IFRS

استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی IFRS

مولف: عصمت زنگنه           ناشر: دیباگران تهران
درباره ی مولف:
از ویژگی های قلم این مولف نثر ساده و روان است که قابل فهم عموم است.

درباره ی کتاب:
در دنیای امروز چیزی به نام مرز معنا و مفهوم گذشته را به همراه ندارد و ارتباطات بدون در نظر گرفتن فاصله ها در کسری از ثانیه صورت میگیرد
واحد ها ی اقتصادی هستند که معاملات خود را به صورت بین المللی انجام میدهند.
در نتیجه نیاز به قوانینی است که معاملات مالی در قا
تاریخچه IFRS اگر دنبال یک خلاصه از وضعیت شروع فعالیت IFRS هستی و تاریخچه و شرایط اجرای آن را می خوای بدونی می تونی از این فایل استفاده کنی فایل را با فرمت ورد گذاشتم تا اگر نیاز به اضافه یا کم کردن داشتید مشکلی نباشه

دسته بندی
حسابداری

فرمت فایل
docx

حجم فایل
322 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
4

یکی از دغدغه های اصلی شرکت های خارجی که می خواهند در سایرکشورها از جمله ایران سرمایه گذاری کنند نحوه حسابداری و استفاده از استانداردهای حسابداری است و است
هرگز حَسَد نبردم بر منصبیّ و مالی
الّا بر آن که دارد با دلبری وصالی
دانی کدام دولت در وصف می‌نیاید –
چشمی که باز باشد هر لحظه بر جمالی
خرّم تنی که محبوب از در فراز-اش آید –
چون رزقِ نیک‌بختان، بی زحمتِ سؤالی
همچون دو مغزِ بادام، اندر یکی خزینه،
با هم گرفته انسی، وز دیگران ملالی
دانی کدام جاهل بر حالِ ما بخندد –
کو را نبوده باشد در عمرِ خویش حالی
سالِ وصال با او یک روز بود گویی
واکنون – در انتظار-اش – روزی به‌قدرِ سالی
ایّام را، به ماه
حمایت از جمله چین
کمپین حمایت از سازنده جمله چین و روند ساخت
امروز در روند ساخت جمله چین به نتایجی رسیده ایم که ارزشمند هستند و نشان دهنده قدرت برنامه نویسی ایرانی است . با اینکه تماما انگلیسی می باشد اما ایرانی های فارسی زبان در زمینه برنامه نویسی پیشتازند . امیدوارم در این شرایطی که هم باید بیکدیگر کمک کنیم نرم افزار جمله چین من به شما کمک کرده باشد . امیدوار باشید که در نسخه های بعدی این نرم افزار شامل تحولات بسیاری می شود . من خودم به شخصه
حمایت از جمله چین
کمپین حمایت از سازنده جمله چین و روند ساخت
امروز در روند ساخت جمله چین به نتایجی رسیده ایم که ارزشمند هستند و نشان دهنده قدرت برنامه نویسی ایرانی است . با اینکه تماما انگلیسی می باشد اما ایرانی های فارسی زبان در زمینه برنامه نویسی پیشتازند . امیدوارم در این شرایطی که هم باید بیکدیگر کمک کنیم نرم افزار جمله چین من به شما کمک کرده باشد . امیدوار باشید که در نسخه های بعدی این نرم افزار شامل تحولات بسیاری می شود . من خودم به شخصه
تجربه ویندور کومارا در باره آموزش حسابداری: من  در سال 1996 در تجارت 1 + 10 گواهینامه دریافت نمودم. در این کلاس، من چیزهای اولیه موضوع حسابداری که در پست فارغ التحصیلی خود در تجارت استفاده کرده بودم را به دست آوردم. در یادگیری و کار در این زمینه بیش از 12 سال سابقه دارم. از آنجا که، حسابداری موضوع مورد علاقه من در تجارت است و بنابراین این رشته را برای زندگی حرفه ای خود انتخاب کرده ام. چیزهای زیادی از این آموزش حسابداری آموخته ام که بطور خلاصه در "100

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها